Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dopita

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Dopita chtěl bych Vám poděkovat za všechno co jste pro náš český hokej udělal, jak v reprezentaci, tak na klubové úrovní. To jak jste zvedl hokej v Olomouci spolu s panem Fialou, klobouk dolů! Škoda že už Vás na ledě neuvidíme,ale zato co jste dokázal Vám patří velké Díky! byla radost sledovat zápasy ve kterých jste hrál!
  • nejlepší centr všech dob...Mario a Wayne,prominte! *1* *16* *5* *15*
  • jirka dopita

    Dopita je vynikající hráč účastník osmi mistrovství světa 2 olympiád 2 světových pohárů několik desítek euro hockey tour kanonýr elitních střelců několinásobný mistr ligy čtyři goly vstřelené v nhl vítěz zlaté hokejky střelec důležitých golů na ms 1997 rozhodující gol proti Rusku v zápase o bronz nebo vyrovnávací gol 5 minut před koncem normální hrací doby ve finále ms 2001 v Hannoveru Autorita a matador který když nebyl zraněný tak vždycky přijel A když náhodou ne tak se nevymlouval a řekl to na rovinu Jirka je vynikající hráč
  • jeho tým :)

    ješt že jde teďka Dopita do Komety :)
    To bude něco.... *3* *1* *5* *15*
  • Dopi

    Jirka byl, je a bude mým nejoblíbenějších hokejistů v ČR. Prožívala jsem tu éru Vsetína, a proto je mi teď líto, že je hokej ve Vsetíně, tam kde je. *9*
    • Re: Dopi

      mým nejoblíbenějším hokejistou *1*
  • minka

    JIIIIRKA

    Tvé zásluhy ve Vsetíně ti nikdo nikdy neodepře! Vsetín byl, je a bude vždycky nejlepší!!! Pro nás budeš vždycky jeden z nejlepších hokejistů! Všichni vsetíňáci jsou nejlepší!!!
  • Spěchá

    Ja jsem taky Jirkova spolužačka.Potřebuji na
    něj kontakt,ohledně třídního srazu.Jirko,jestli můžeš,tak se prosím ozvi!Sraz bude 20.září ve 13,30hod ve Sportu!
  • Pan hokejista

    Dobrý den, zdravím všechny fanoušky pana Dopity. Pokud dovolíte - podle mého skromného názoru URČITĚ patří mezi naše nejlepší hráče, v extralize určitě, proč výrazně neprorazil v NHL to netuším, snad je natolik patriot, že dlouho nevydrží v cizině. Držím mu palce, aby ještě něco předvedl a hlavně aby mu vydrželo zdraví. Ahoj. *14* *4*
  • DOPI

    Jirka Dopita je Pan hokejista!!
    Je prostě SKVĚLÝÝÝ !!! *15* *14*
  • ?????????

    Má JIŘÍ DOPITA NECO SPOLEČNÝHO S PŘEROVEM? *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit