Přejít na výpis diskuzí

Jiří Adamíra

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z našich nejlepších herců.
  • jednou by mě taky zajímal názor jeho první ženy paní Benešové, na něho samého a taky na paní Maciuchovou, o které se pěje tolik ód, přece nestačí jen chválit jejich profesní život, ale jejich životní postoje vůbec a tady bych jim tolik nefandila - to se prostě nedělá.
  • Charismaticky muz
  • Facebook

    http://www.facebook.com/?ref=home&% 20/group.php?gid=122042881173355#!/ group.php?gid=122042881173355&ref=t s
    *15*
  • životopis

    Všimli jste si toho kvalitně zpracovaného životopisu, holt když něco dělá odborník... *3*

    Zajímavé, že ještě, pokud vím, nebyla napsáná žádná kniha o tomto velkém českém herci.
  • Vyznání

    Jiří Adamíra byl PAN HEREC, obdivovala jsem jeho herecké umění, jeho hlas i jeho zvláštní způsob humoru. Škoda, že tu nemohl s námi zůstat déle. *14* *9*
  • Fórum J. Adamíry

    Ahoj, na Chatu na seznamu jsem založila fórum J. Adamíry ... Když tak se podívejte. Je pod názvem " Jiří Adamíra "
  • Pěkný přehled

    ....a ještě si vzpomínám na pořad Lyry Pragensis v Martinickém paláci , kde pan Adamíra četl s paní Drahokoupilovou milostnou korespondenci mezi F.X.Šaldou a Růženou Svobodovou. Tehdy mi podepsal gramodesku Sonety Lauře ...
  • Pěkný a ucelený přehled

    Koncem sedmdesátých let jsem kromě uváděných titulů viděla také nezapomenutelné představení v Martinickém paláci , kde četl pan Adamíra s paní Drahokoupilovou z milostné korespondence F.X.Šaldy a Růženy Svobodové . Pan Adamíra mi podepsal desku Sonety Lauře od Petrarky, ale bylo mi tehdy 18, nebyla jsem schopna kromě děkuju, vůbec nic říci. Milá vzpomínka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit