Přejít na výpis diskuzí

Jean-Paul Belmondo

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Belmondo byl výborný herec asi lepší než Alain Delon

  • hurvinkovamortis15

    😂😇♥♥♥☺☺☺legenda idol žena aj můj+++++++

  • lynette

    Dnes čtu smutné zprávy. Můj oblíbený francouzský herec zemřel. Už delší dobu jsem o něm četla zprávy, že na tom není vůbec dobře /v podstatě byl poslední měsíce naprostý ležák/, bylo mi ho velmi líto, ale co chtít s ohledem na ten úctyhodný věk (kterého se dožil) a opravdu velmi bohatý, naplněný život. Odešel v naprosté tichosti, jako když dohasne svíce. Posílám mu mnoho lásky tam nahoru, nikdy na něj nezapomenu a vždy se velmi ráda podívám na některý z jeho filmů. Byl to velmi výrazný typ muže a i když to nebyl prvoplánovaný fešák, pro mne krásný byl. Líbila se mi jeho energie a divokost, kterou předváděl nejen před kamerami, ale také prý v soukromém životě. Jeho poslední roky ale byly poněkud neveselé a smutné, což jsem si nikdy nemyslela, že takový ,,herecký kaskadér a éro" takto jednou dopadne. Rip J-P. Belmondo. Vaše dlouholetá fanynka Lynette

  • ve všech filmech jsi naprosto jednička . Ženy v ČR tě miluji . Za dob Komunismu si nám dával chut do života .Díky . Přeji vám hodně zdravý štěstí a krásný dlouhý život .
  • prajem všetko najlepšie k narodeninám, veľa dobrých hereckých úloh.
  • *1* Happy Birthday *1*
  • Všechno nejlepší k narozeninám :)
  • Jean Paulovi přeji vše nejlepší k úctyhodným osmdesátinám.
  • Ahoj, všichni. Pozor! Dnes večer dávají na ČT2 film Ho! A protože to jde na ČT, předpokládám, že to bude s původním dabingem z roku 1993, který je zaručeně lepší, než ten, co vyrobila Prima v roce 2003, kde je Krampol už starý a k mladému Belmondovi už nepasuje. Čili, kdo má tu možnost, nahrajte, posléze sdílejte (uloz.to) a tak dále :-)
  • Jean-Paulovi vše nejlepší k narozeninám,hlavně ať to zdraví vydrží a díky za ty bezva filmy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit