Přejít na výpis diskuzí

Jason Momoa

OSOBNOST 5.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobana
    Už se těším na roli Aquamana! *14*
  • lucie2
    Všechno nejlepší k narozeninám . *14* *14* *14* *14*
  • Happy B-Day Jason!!!!! *1* *1* *1*
  • oficiální web

    www.moremomoa.tumblr.com
  • .luci.

    Ronon Dex

    Ahoj všichni.Tak máme nový fanklub!Kdo zná filmografii Jasona Momoi tak zná i Ronona Dexe *3* Tak at je nás co nejvíce *4*
  • .luci.

    filmografie

    ..tak koukám jak se nám krásně rozrůstá filmografie Jasona Momoi-super!Měla jsem možnost shlédnout první upoutávky na nový Jasonův seriál Game of Thrones a přesto,že je zde k nepoznání je opět sexy a bude se na co koukat!Čakají nás i první nahé zcény..fanynky si přijdou na své!Jako Khal Drogo je prostě k sežrání!První díl bude již v dubnu!!! *15*
    • bobana

      Re: filmografie

      Už se těším! *14*
  • nazev skladby

    Prosím mohl by mi někdo sdělit nazev skladby a jméno zpěváka z filmu Božská Lily děkuji *3*
    • Re: nazev skladby

      píseň se jmenuje "Feeling hot, hot, hot!"
  • .luci.

    filmografie

    Zdravím všechny fandy Jasona Momoi!Nějak se mi nezdá soupis Jasonovi filmografie..Hlavně rok natočení seriálu Pobřežní hlídky-nebylo to náhodou v roce 1999?Mám pocit,že by Jasona Ioana těžko odehrál v roce 1989,když se narodil v roce 1979.. *1* No možná se pletu *7*
    Myslím,že je to spíš tak nějak:
    1999 Pobřežní hlídka - Jason Ioane
    1999 Pobřežní hlídka:Havajská noc
    2003 Božská Lily - Kala
    2004 Rodinka na tripu - Navarro
    2004 North Shore - Frankie Seau
    2005 Hvězdná brána:Atlantida - Ronon Dex
    2007 Pipeline
    2009 The Game - Roman
    2010 Game of Thrones - Khal Drogo
    2011 Barbar Conan
    Čus *3* *4* *5* Luci
    • joliett

      Re: filmografie

      Můžu se zepta? v tom seriálu North Shore hraje Jason v celém seriálu nebo jen v nějakém konrétním díle? Jen abych si zbytečně nestahovala celej seriál:D Moc díky za odpověď.
    • .luci.

      Re: filmografie

      2011 Stargate Atlantis:Extinction *5*
  • taky jsem ho zahlédla v jedné z hlavních rolí v nějaké romantické blbině ( jak z pera Rosamund Pilcher *1* ). Tak jestli si někdo vzpomene na přesné tituly těchto děl, mohlo by se doplnit.
    • .luci.

      Re: filmografie?

      pro lashana:tak ve filmu Andromeda Jason NEHRÁL!S hercem se kterým jsi si ho spletl(a) má společné jen dredy...A nehrál ani v žádné "romantické blbině od Pilcher"jak uvádíš...Celá jeho filmografie je uvedená viz.11.08.2010!
      • Re: Re: filmografie?

        díky za info, ta romantická blbina je Tempted (Božská Lily)
  • ronon a SGA

    muj nejlepsi serial vsech dob je stargate sg-1 ale po tom co sem vcera dokoukal posledni dil SGA sem si uvedomil co stvarnil jason momoa jako ronon dex proste vsechna cest mu je to bomba a nejvic z nejvic hercu co kdy v SG hral fakt pecka typek
    • no jo, hned jak se objevil v druhé sérii mi došlo, proč mě taprvní tolik nebavila :))
    • Re: ronon a SGA

      ...fakt, je super, ty díly bez něj nebyly tak dobrý
    • Re: ronon a SGA

      Jo je nej,nej,nej,prostě úžasnej
    • .luci.

      Re: ronon a SGA

      Naprosto souhlasím!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit