Přejít na výpis diskuzí

Jason Dolley

OSOBNOST 29.7.2007 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy brtzday *14*
    • když už tak happy birtzday
  • happy brtzday *3*
  • janinka474
    Všetko najlepšie a nemusíte ho stále ohovárať ani vám by so to nepáčilo *10*



    Je dobrý
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ross.Selena
    Happy Birthdaya Jason *3*
  • darinka123
    Text Vašeho příspěvku *5* *3* *1* *2* *15*
  • Všechno nejlepší Jasone! Já ho naprosto miluju *14* *14* *14* *14* Ten jeho úsměv... Áááááh *14*
  • Hey, Jason is mine! I am his girl. I am 20 and both are planning a baby! And I'm the girl as she played with Good Luck Charlie.I called the Scarlet. Hi there.... *1* *16*
    • Tak určitě... Určitě, když tohle je česká stránka a navíc věta "And I´m the girl as she played with Good Luck Charlie" a "I called the Scarlet" nedávají smysl. *1* "Jsem ta holka jako ona hrála s Hodně Štestí Charlie". *1* *1* "Já jse zavolala TÉ Scarlet." Když už, tak piš na americký stránky a navíc: jak by si asi tak američanka našla tyhle stránky. Prosím tě, vždyť nikdo kdo není z čech nebo slovenska ani neví, že tahle stránka existuje :D
  • ne že bych ho milovala je docela dobrej ale nechala bych trocu ostříhat trochu na krátko a udělala bych mu super novej učes *3*
  • Koukejte se radši na sebe a nechoďte na tenhle servr když tu chcete pomlouvat ty které my obdivujeme!!!!!!!!!! *16*
  • hajdukova.kristyna
    On je fakt nejnejnej já ho fakt žeru a ty jeho oči *14* v chlapi sobě válel a taky v hodněštěstí charlie ale já si myslím že je ho škoda a vynikl by lépe jako soloví herec!!! *9* *3* !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit