Přejít na výpis diskuzí

Jason Dohring

OSOBNOST 16.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HAppy

    Všechno nejlepší :)
  • :*

    Happy birthday....
    Je to opravdu krsný chlap... Taky sem ho poprve viděla ve Veronica Mars... I Like you :* *14* *14* *14*
  • n-abby-sciu

    Krásný chlap... :)

    Jason je moc krásný chlap. Poprvé jsem ho viděla ve Veronice Mars - tam mě naprosto okouzlil *4* , avšak když si pustím seriál Moonlight a uvidím Josefa Kostana, krásného upíra, mám ho ještě radši. Je velmi charizmatický herec a doufám, že ho opět brzy uvidím v nějakém skvělém seriálu, přeji mu to. *4*
  • kety1996

    je boží

    on je naprosto boží ja ho ve veronice mars naprosto žeru je upe nadherny *14*
  • meredith12

    ssd

    o jo joj moj bohaty a sexi hajzlik ju no vsetko naj k dnesnym narodkam *14* *14* *14* *5* *4*
  • Logan-4ever♥

    On je tak náádhernýý xD hlavně jako Logan ve Veronice Mars..neříkám že ho miluju to ne xD protože to asi těžko když ho neznám(ve skutečnosti)..ale prstě je upě božíí xD hlavně jako Logan♥♥áááAA:D:D
    prstě ja nevím on je takový krásný hajzlík..ale taky má city a prstě já ho jako Logana žeru xDškoda, že žádného takového Logana neznám :(
    Jinak všechno nej. k dnešním narozkám:) PS:taky je dneska mám xD náhoda;)
  • super

    Je tak úžasně úžasnej,že to ani nejde popsat.Je fakt sladkej,ř¨žádnýho takovýho hezkýho kluka jsem v Čechách ještě nepotkala... *14*
  • Jason Dohring

    Hrozne ho miluju je hrozne krasnej a v serialu veronica mars je uplne super jak chodi s veronicou!!!!!hrozne ho milujju *4* *14*
  • Wiw

    to je takovej sexman až jsem z toho udělanáá *15* *9*
  • vlastně je můj vzor.. holky na něj letěj.. sme si dost podobný

    Nejlepší seriálová postava, vtipnej, bohatej, hajzlík, bitkař co se nebojí dát ránu.. navíc v seriálu má pár scén ve kterejch brečí... Logan Echolls .. někdy se přistihnu jak se chovám stejně
    • jajinkas

      Re: vlastně je můj vzor.. holky na něj letěj.. sme si dost podobný

      Tak to tě asi zabalím a pošlu kámošce xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit