Přejít na výpis diskuzí

Heidi Janků

OSOBNOST 18.1.2008 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadá zpěvačka.

  • Jestli existuje ňáká ženská nad padesát let, kerou bych vopíchal, tak je to Heidi Janků. Pěkně udržovanej a zachovalej kousek!
  • veru
    *14* *14* ´´´´´´´´nej
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *´´´´´´´´´´nej
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nej Heidi!,k 53 narozkám!
  • Adriana k Heidi prosim.tě bila jsem na plese se tě vám hodí styl moda usměv jste krásná Úžasná to ty šaty slůšy to jsme spolu fotily paradá super jste Dáma hezka že mě znáte jsem s zceh republik Adriana Kocůrková 17.let varnsdorf Děkujem vaše krásný písničky Adriana *3* *3* *3* *3*
    • Adriana Heidi k tomu se vratíte já budu Spokojená až do země abys se vi vratila a budou lepší písničky staré moc se líbite určitě vás Uvidim.ráda Děkujem Adriana.k *4* *4* *4* *4* *4*
  • je nejjlepší a krásná plná energie mam jí mooooooooooooooooooc ráda je užasná *14* *14* *14* *14* *14*
  • Osobně Heidi neznám,ale pokud by se naskytla příležitost velice rad bych ji poznal.Z jejich fotek srsti úžasná pozitivita a radost,vůbec nevypadá na to kolik ji je.Pamatují si ji jako mali kluk z televize bylo mi něco kolem 9ti let.A porad vypadá tak jak si ji pamatuji.Dnes je mi 32.Heidi drz se. :-)
  • Heidi je skvělej člověk hodná a to že je stara no a věk je jen číslo hlavní jak se cítí je nejlepší a všichni co o ní hnusně mluví by se měli podívat na sebe a pak na ní nebo jiní
    je dobrá skvěla nejlepší je plná energie a její písnički :*a to že jse předvádí no a at je to její věc at se klidně předvadí
    *16* *14* *14* *14* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit