Přejít na výpis diskuzí

Jana Preissová

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jana má nejkrásnější kolínka, co jsem kdy viděl.
  • Všechno nej k svátku.
  • Paní Jano k Vašim narozeninám Vám nepřeji Vše nejlepší, jelikož je to klišé. Přeji Vám, co si sama přejete. Ale hlavně zdravíčko, ostatní lze koupit. Mám Vás moc rád a jste pro mě dáma českého herectví. Pozdravujte i pana manžela taktéž skvělého herce. Stále víc si Vážím Vaší herecké generace. Když se natáčela "velryba" jsem se narodil. Nikl Ladislav Olomouc.
  • Všechno nejlepší.
  • V se nejlepší k narozeninám *14* *14* *14* *14* *14*
  • 810-297
    Všechno nejlepší k Vašim narozeninám
  • Dnes jsem se vracela po zákroku z nemocnice v Rokycanech a cestou na parkoviště mě předběhla paní, možné ještě o málo menší než já, usmála se a spěchala odemykat auto. Vzápětí jsem si uvědomila, že je to paní Preissová. Milá, sympatická, uspěchaná a plná elánu, moc jí to slušelo. Sedla jsem za volant svého vozu a po očku jsem k ní stále obracela zrak. Stále něco přerovnával a já měla obrovskou touhu vystoupit a zaťukat na její okénko a říct jí, jak moc ráda ji vidím ve skutečnosti, jak ji obdivuji a vždy budu, jak moc je úžasná a pro mě stále tou "Vašíkovo maminkou Aničkou", kde snad znám každou větu, každé slůvko, které vysloví, každou její reakci, že je zkrátka kouzelná. Neměla jsem ale odvahu, připadalo mi to hloupé. Teď je večer, jsem doma a stále myslím na ten okamžik, kdy jsem paní Janičku uviděla a asi už pořád budu litovat, že jsem jí alespoň nepozdravila a neřekla, jak vzácný je to člověk. Všechny ty články, které vycházejí v různých časopisech, je snůška nesmyslů, nechápu kde v sobě lidé berou tolik drzosti psát tak šílené věci o tak skvělých lidech. Možná by se měli zamyslet především nad sebou s svým vlastním životem. A Vám, Janičko Preissová, přeji moc a moc štěstíčka a zdraví a věřte, že jste a bude navždy tou nejskvělejší a nejnádhernější herečkou a ženou, kterou znám. Hanka, Rokycanská nemocnice.
    • Před pár dny opět reprízovali ty dva překrásné filmy s p. J. Preissovou, F. Němcem, T. Holým a koukala jsem a vychutnávala si vše, dialogy, přírodu, dějovou linii, a hlavně !!!atmosféru.....a musím konstatovat, že jsou to SVOSTY naší kinematografie, mimořádně překrásné filmy...... Paní Preissová je neuvěřitelně půvabná a kouzelná maminka, Pan Němec přitažlivě podnikavý a roztomilý tatínek a Tomáš Holý prostě klučina s "sežrání".......... tentokrát jsem si filmy opravdu "vychutnala" tak nějak překvapivě hodně.... Musím jim za to moc poděkovat a i ve svých zralých 49-letech bych se zpětně nebránila tomu něco takového prožít :-)..... a upřímně mne mrzí, že se uvedení potýkají s problémy /jeden už nikoliv :-(/ a moc jim přeji zdraví, zdraví, zdraví, sílu, sílu a pohodu............. děkuji.........Jitka Janků z Brna
    • Taky mě štvou tihle "spisovatelé". Já těmhle pisálkům nevěřím od té doby, co jsem zjistil, že shodou okolností zrovna o Tomášovi Holém napsali, že prý byl opilý, když se vyboural. Napsali to přesto, že od dvou svědků věděli, že nepil. Od té doby striktně odmítám bulvár.
      Holt závist kvete a to, že někdo uměl už v 8 letech, co jiní neumí ani ve 40 se prostě neodpouští...
  • Pre Janinku Preissovu,

    Janinka, nienko tak specialny ako Vy, sa nenarodi kazdy den.
    Mam 2 kolieska s Vasimi filmami s Tomaskom Holym a Frantiskom Nemcem a nedala by som ich za nic na svete.

    Janinka, presla som velmi tazkymi rokmi sama od 2006 - 8 az doteraz, viem, kde ste Vy sama, ono to naozaj prejde zrazu znicoho nic samo...

    Zuzana Stafen, United Kingdom

    Milujem Vas celou mojou dusou a srdcom *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Janinko,jste úžasná ! Pamatuji vaše začátky(Rozmarné léto) a je to krásné.Někomu prostě roky hodně sluší.Jste krásná a okouzlující.Děkuji za vaše hercké výkony.E.Jelínková
  • Paní Jana Preissová je moje oblíbená herečka, dobře se na ni kouká, je moc milá, hezká a sympatická. Strašně se mi líbí s Tomášem Holým v Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny, to jsou krásné a nezapomenutelné filmy. Paní Jano, díky za všechno!!!! Natočte zas něco super!!!! *2* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit