Přejít na výpis diskuzí

Jana Černochová

OSOBNOST 12.8.2010 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každý člověk má svojí volbu,někteří kouří,jiní pijí a někdo zase rád jí.(MAGIC JOHNSON).

  • jo na MUP-obor-mezinárodní vztahy a evropská studia-tam se to studuje-vše z taháků nebo koupit předvyplněný test.To byly časy.lehčí školička snad ani není a pokud jste členem nějaké té partaje-přijdete jen na začátek a na konečné předání diplomu na magistrát hl.města Prahy.Takovej Kladívko z ODS,nebo Krása nebo Severa-by vám řekli jak se tam dá lehce přijít k diplomu. a ohánět se průkazem poslance.Co vy paní Černochová? *3*
  • V Praze 2 jsem se narodila a teď jí budu muset opustit,
    zažila jsem lepší časy,možná, že domy byly méně barevné, možná, že se tak často neměnily záhony na Míráku, ale lidi tady žili slušní,
    plno se jich muselo odstěhovat, protože žili v domech, vrácených nebo koupených, přišli nový lidé, jsme čtvrtí hospod a poblitých nárožích
    po vinobraních a různých akci, na zviditelnění našich politiků.
  • Paní starostko, prosím, nehleďte na nechutné útoky proti Vaší osobě. Mně je 88 let, mnoho jsem zažil: pronásledování za tzv. Protektorátu, věznění členů rodiny a neustálé sledování své osoby StB a jiné ústrky. Dovedu si vážit odvážného a pravdomluvného člověka, za nějž Vás pokládám. Vaše texty jsou psány uváženě, argumentujete věcně, neuchylujete se k osobním urážkám. Vácnýn to jev v této společnosti. Když tak sleduji některé komentáře, je mi smutno z toho, jak dovedou být někteří lidé ubozí a zlí. Já Vám děkuji.
    • Milý pane,
      je vidět, že voliči ODS jsou stejně omezení bez ohledu
      na věk. Obhajovat tuto mladou modrou karieristku je trapné.
      MUDR. Obrtel ukázal odvahu a navzdory takovým, jako vy řekl
      pravdu o naší účasti v NATO atd. Doporučil bych mu, aby po vzoru
      amerických veteránů, kteří háží svá vyznamenání přes oplocení
      Bílého domu, hodil svá vyznamenání pod nohy velvyslance USA v Praze !!!
  • Ty ODSacka ludro,tvuj clanek o potrebe vstupu vojsk na uzemi CR je neuveritelne drzy a dukazem tveho vzduchoprazdna v tve tupe modre hlave!!Toto by melo byt povazovano za vlastizradu a tebe by meli verejne zlyncovat a posleze povesit!!!Viset by jsi mela uz jen za to,ze jsi clenka zlodejsko-mafianske ODS,samozrejme nejen ty,ale vsichni,kdo se od r.89 spolupodilel na rozkradeni a vytunelovani nasi zeme a za podporu agresivni zapadni politiky,konkretne USA a EU.Cerne nestovice at te poskacou,ty cuzo bezpaterni!!!!!!!!!!!Jednou se budes ty a vsichni tobe podobni smazit v pekle!!!! *16* *16* *16*
  • Vojáci co zemřeli v Afganistanu,byli žoldáci,pracovali tam za peníze.To neoddiskutujete.Věděli ,nebo tušili co je tam čeká.Měli možnost si vybrat,avybrali si.Tak držte tu svoji vevymáchánou hubu na uzdě.Jen to jméno Jana u mně vyvolává averzi .Jste stejná pi.a jako Nečasová.A ze stejné zlodějské pakáže. *16* *16*
  • kde jste byla vy v roce 1973 když chcete obnovit vojenskou službu já jsem ji zažil i vpád vojsk 1968 tak vím co to obnáší a co vy otom výte.Tak si to zkuste sama ať víte jak to chutná.
  • Ten Váš příspěvek v Blesku je ubohý,srandu z paní Jermanové ve sněmovně si může dělat jenom člověk jako vy.Vzpomeňte si na sebe,když jste se poprvé objevila ve sněmovně kritizujte někoho až po čtyřech letech a ne když je ve sněmovně nová.Vy a ta vaše strana si děláte blázny to zobrazuje váš charakter a charakter vaší strany. Alkohol samozřejmě do sněmovny nepatří přece chodíte do práce a pít alkohol si můžete doma. Místo aby jste si z paní Jermanové dělala blázny tak by jste ji měla podpořit ale to vy neumíte.
  • Soudružko Černochová ,větší amatéry jako byl Nečas a spol. jsem neviděla.A skončit post premiéra s takovou ostudou také.Je vidět jaké máte lidi v ODS.CHamtivé,zloděje a podvodníky.Jen příklad chamtivá Nagyová,ta by peníze získané neprávem měla vrátit do koruny.No jo,kdo ale dře jako kůň.Jste strana velkých podvodníků... *11* *11* *11*
  • Dotaz

    Vazena pani Cernochova,vas nazor na fotky p.Vondry v parlamentnich listech mne ujistil taky,zeto Blesk prepiskl.Ale pozor vy odsuzujete fotky coz je pro mne zvlast od clenky ODS smesne.Duvod?Ja totiz mel vyhrezlou plotynku v krcni pateri upadla na korenovy nerv prave ruky a krevni obeh michy.Diky neurochirgum ve fakultce v Porube,kteri mne krcni pater operovali dali plotynku keramickou,hybu dal pravou rukou,ikdyz potize pocituji.A to se uz rozpada plotynka pod keramickou,ale toje muj problem.Ted vam napisi coje pravy hyenismus a ten dokazou jen politici z ODS viz.exministr MPSV diky nemu a vam Ods jste zebrali skoro vse a nechali 1.stupen invalidity 7000kc.Vazena pani mne nikdo nezamestna s tou keramikou u michy skoro nic nemuzu,ale co je vam potom ted mate jeste na pomoc k ozebracovani nemocnych p.Drabka a norka Kalouska,ale uz se nad vama smraka.Ja mam krcni pater nemocnou i s operaci 12.let a pokud vam neco rika,ze vse souvisi ze vsim tak vas asi neprekvapi,ze se objevily problemy z usima a ty za posledni 4.roky 3.krat operovane.Pani Cernochova pro kazdeho slusneho lekare,ktery cti hypokratovou prisahu je krcni pater pro vas,p.Vondru i mne nejdulezitejsi pohybove ustroji a vidite me staci zakopnout a upadnut,keramicka plotynka vyskoci a reze michu.Videl jsem cloveka v Porube,ktery se diky tomu byl od krku az dolu navzdy ochrnuty.Jenze posudk.lekari na zaklade a ted ten spravny nazev HYEN Necase,Drabka atd.necti hypokratovou prisahu,ale statni kasu,kterou uz par let i ODS uspesne tuneluje a pak to veme nam nemocnym atd.Zamyslete uz konecne,ze v teto zemi zijou i lide,kteri narozdil od dnesni koalicni vlady nejsou hovada.Dekuji.
    • Černochová,Černochová jste trapná mrch. ,která se dovede vysmívat a pomlouvat kolegyni.Vidím že vám jde o to že nemůžete s Kalouskem chlastat ve sněmovně.Jinak by jste svou kolegyni podpořila.Vidět jak jste pili ve sněmovně co jste prohlasovali za blbosti.Takže už jen nealko.....PS.Když se na vás člověk podívá jste mrcha od pohledu. *1* *1* *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit