Přejít na výpis diskuzí

Jan Vonka

OSOBNOST 4.3.2007 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRVNÍ PRÁZDNINOVÁ STŘEDA

    2.7.2008 v Pekandě *5*
    • Re: PRVNÍ PRÁZDNINOVÁ STŘEDA

      NENENE... *4*
  • Čím to je, čím to je?

    To Kelt: Nebyl Dan tak smutnej proto, že vsadil svoje BMW... a prohrál ho? *9*
  • SKORO PRVNÍ STŘEDA V MĚSÍCI

    11.6. v 19h. v Pekandě !!!
  • Voda

    Tak si říkám, když to šéfovi tak jde na vodě, jestli se neměl dát na závody motorovejch člunů. Tam by měl mokrou trať a my bychom nemuseli kvůli vítězství moknout *1*
    • Re: Voda

      No,ono mu to nejen jede na vodě ŠEFOVI,ale když ma z likvidovat kradený auta,tak to opravdu jede *1* *1* *1*
  • Závody II.

    Tak té konkurenci, která v Maďarsku znejistěla, po našich výkonech v Mostě musí už pořádně téct ze zubu.Co říkáte? Jen houšť a větší kapky, ne? A to obrazně i doslova.
    • Re: Závody II.

      Nemusí kapat... jen když leje *4*
  • Závody

    Tak mládežníci.Hungaroring se docela vyvedl a konkurence znejistěla.Jo a Milda s malým Tomem si přivezli fotky velkýho ptáka,aby mohli doma ukázat jak to má vypadat! *3* *1*
    • Re: Závody

      ...se fotili navzájem... *1*
      • Re: Re: Závody

        to klaaaara:no měla by jsi se pořádně podívat,však to doma mět dlouho nebudeš *1* ale makat musíš............
        • Re: Re: Re: Závody

          Jen pro upozornění. oba svorně tvrdili že je to Orel,ale nevím nevím...
          • Pták

            Kdybys nejel jak prase, měl bych vyfocenýho orla. Takhle na té rozmazanině fakt není poznat, jestli je to pták nebo Pták. *1* *1* *1*
            • Re: Pták

              Nekecej,jak jinak bys věděl že to byl pták a ne mák *1* *1* *1*
      • Re: Re: Závody

        Ale, ale... Vy jste si byli párkrát pro nášup té vtipné kaše,co? *3*
  • Prezentace

    Tak jsem včera dělal stk na náš kamion a Petrova prezentace už tam běží v televizi!
    • Re: Prezentace

      Tak to jsem neskonale potěšen *5*
      • Re: Re: Prezentace

        No nevim, podle toho jakou pracovní morálku předvádí v kanclu... *1*
    • Re: Prezentace

      Já to říkám furt že z toho kluka jednou něco bude. *5*
  • Květnová středa

    Souhlasím s Pekandou. *3*
  • For Klara

    To Klara:
    Jestli jste dáma, tak se neoslovujte "Klárka", to už je 1. náznak, že jste děcko *13* . A mimo jiné měla byste si VY dávat pozor na Vaše nevymáchaná ústa a sama se zamyslete kde VY si vyléváte své bolavé srdce. To by Vám v kanceláři u Vonky doma, nejenom Vonka, ale i celá rodina Vonková vysvětlila jak se věc má. Neberte cizý ikdyž rodinné příslušníky do Vašich dětských úst nebo co to máte. Hold pravda opravdu štípe. *15*
  • KVĚTNOVÁ STŘEDA

    Na květnovou středu navrhuju http://www.pekanda.cz/ . Jídelní lístek je snad neúplný, ale i kdyby... Na přežití to stačí. Hledal jsem další info na různých stránkách, ale zjistil jen to, že Starobrno 11 stojí 22 Kč (Gingila 30,-!). A od Gingily je to kousek - roh Pekařské a Úvozu. Tak rozhodujte, máte na to celej měsíc.
    • Re: KVĚTNOVÁ STŘEDA

      Já jsem též pro Pekandu, změna je život... *3*
    • Re: KVĚTNOVÁ STŘEDA

      Květnová středa zní hezky, že? Mně přesun nevadí... *3*
      • Re: Re: KVĚTNOVÁ STŘEDA

        s Vaší prdelí bych nikam nelezl *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit