Přejít na výpis diskuzí

Jan Plouhar

OSOBNOST 7.2.2007 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Honzi,vzponímáš si na mama kami z mitušky? je mi už 54 a dala bych si
    s tebou pivo ale ty jsi asi daleko a já trvale na PHA3 .Vždy jsi za všechno
    mohl......moje srdíčko tak je to více než 20 let........
  • Dobrý den Honzo, všimla jsem si, že sem občas chodíte. Jak se máte a kde hrajete? Ještě by mě zajímalo, jaké máte vzpomínky na natáčení filmu Kobova garáž a na Patrika Stoklasu. Díky.
  • sexy sexy sexy

    tak jsem se tady docela pobavila...nejvíc jak si všechny myslí, že sem honza fakt chodi a čte si to a davaj sem jednu nabidku za druhou a dodaj k tomu ještě, že nejsou zamilované pipinky, že z teho přece dááávno vyrostly...:D:D No opravdu esi to tu hošan nekdy navstivi, tak nudit se rozhodne nebude:-) Jinak je kus, to je bez debat, takže v případě zájmu se taky hlasím :D
    • no občas sem zajdu *1*
  • mirulejdinka

    ...

    perfektný film Brak :) a vseobecne, dobre sa na teba pozerá, hlavne teraz si nám ozivil trochu Odsúdenéé :P dakujem :)
  • ...

    Čavec Honzo...seš fakt moc pěknej kurťák...jsou to trochu trapný řeči, vím...ale seš čas od času vidět na obrazovce a myslím, že by si tam měl být vidět víc. Hraješ asi víc v divadle což? Jezdíš i po republice hrát? Jsem od HK tak bych to měla do Ústí vcelku daleko na tvoje představení...Měj se pohodově *3*
  • Pochvala

    Milý Honzo, zdravím Tě a chci ti ještě jednou poděkovat za představení Bohové hokej nehrají v div. v Celetné. Moc se mi to líbilo, hrál jsi výborně, byl to jedinečný zážitek. Už ted se moc těším na Vojcka opět v Celetné. Určitě někdy zavítám i do Ústí, takové divadelní zážitky si ujít nenechám. *3*
  • Hip-Hop KRPOLE

    Cau Honzo,vzpominas na hip-hop party v Krpolu?to byly parby co.Jeste mam tve fotky,kdyz jsme fotili u Paroha na zachode,kdyz jsi chodil s Mařkou. *5*
  • blablabla

    Ahoj Honzo...Je mi to dost hloupý sem psát.Nikdy jsem nic takovýho nedělala,ale za zkoušku nic nedám...Přijdeš mi na první pohled jako pohodovej a vtipnej kluk,ikdyž se na první pohled nikdy nemá dávat a tak bych tě ráda trochu poznala kdyby ti to nevadilo...Kdyby si mi napsal pár řádků udělalo by mi to radost...Tak se měj *3*
  • Tvé oblíbené místo vUL??

    Ahoja Trpaslíčku.. Mám dotaz : Jak má holka zaujmout kluka na jeho diskusním fóru?? Zajisté nemusíš odpovídat, leč mne by to zajímalo *3* Zdenča
  • ...

    Zdravím, až nedávno jsem koukla na film Brak...takhle jsem se vážně dlouho nezasmála...vyvedenej filmek...Hodně jsi mě zaujal, jako člověk...ne jako nějaká hvězda...Chtěla bych tě jen poprosit....vím, že je to asi nerealný, ale nemohl by jsi mi napsat nějakou tvoji e-mailovou adresu, na kterou pravidelně chodíš? Je mi hloupý psát sem...jen bych s tebou chtěla prohodit pár slov a nějak tě poznat...Když nenapíšeš, pochopím to........PS: Neboj nejsem z těch vyšinutě zamilovanejch pipinek, z toho už jsem dávno vyrostla *13* *1* *5*
    • Re: ...honzíkovi

      adéla - 23.01.2009 16:56 Oznámkuj jako ve škole: 1 2 3 4 5
      ahoj Honzí ani se neozíváš????????snad sem nic neuděla budu ráda až se ozveš děkuji aho adéla ADivisek@seznam.cz
      Odpovědět na příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit