Přejít na výpis diskuzí

Jan Kraus

OSOBNOST 31.12.2006 
207 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze nejsou v životě všechno!

  • Luky1987

    Všetko najlepšie k narodeninám prajem

  • Luky1987

    Jan Kraus je v pohode 

  • Luky1987

    Keď si pozve Jan Kraus dobrého hosta, tak dá sa tá jeho show pozrieť 

  • Luky1987

    Nemusím ho pana Krause. Když ho vidím vypínam TV

  • Chtěla bych pana Krauze požádat, aby se nechal na jeden měsíc zaměstnat v marketu za 1700,-čistého, oni ho ty hloupé řeči o zavřených obchodech o svátcích přejdou.
    • milada.zamecnikova

      Dobrý den,nechci být puntičkářka ale 1700,- čistého to bude asi nějaký překlep!Nevadí asi si toho nikdo nevšiml.

  • Dostala jsem k vánocům 2 lístky na show Jana Krause,už se to blíží tak se moc těším.Vím,že pan Kraus nezklame. *2*
    • von.Karton

      Morálně zdevastovaný Kraus jistě nezklame pražské blbečky.

  • Už nic moc,opakuje se ,neví co ,tak nahodí, jak jste na tom s moderníma technologiemi? Sklouzává ke klišé, ostrovtip a nečekaná pointa se už nedá čekat. Vystřílel se už....
  • Jan Kraus nejlepší moderátor,prostě profík.Respektuji,že se někomu nemusí líbit jeho humor ale není nic jednodušího,když se mi něco nelíbí,tak na to nekoukám.Také některé naše umělce nemám v oblibě ale někomu jinému se zase líbí,tak nevím proč bych měla někoho kritizovat jen proto že ho nemá ráda.některé komentáře jsou velice urážlivé já nějak nechápu proč!Dělá vám to dobře asi! *12* a
  • Jan Kraus je velice urýpaný, má často blbé až nevhodné komentáře a jako profesionál se rozhodně nechová. Řeší evidentně nějaké své nedostatky a kompenzuje si je na ostatních. V pořadu bych klidně uvítala jiného sympatičtějšího moderatora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit