Přejít na výpis diskuzí

James Spader

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • priserny herec
  • Výborně ztvárnil Reda v Black listu. Prostě vyjímečný herecký výkon :-)
  • výraz

    Ten pohrdavý výraz mnohdy sedí:-),typickej snobák...a uměl to skvěle zahrát,ty spratky.Mám ho ráda,velmi nadaný herec:-* *3*
  • Boston Legal

    V té době pětačtyřicetiletý James Spader zahrál tak úžasnou roli Alana Shorea v Kauzách z Bostonu (Boston Legal). Nezbývá než jen tleskat a žasnout za ten výkon. *3*
    • Re: Boston Legal

      SOUHLASÍM!!! ten seriál mám moc ráda hlavně kvůli němu...ale chybu nemá ani Danny Crain! *1*
  • helenka.vs

    James Spader

    ahoj moc mě těší jak tady píšete o J.S je to fakt úžasnej herec !
    víc o j.s.-www.james-spader.com
    www.james-spader.net pa-pa
    Jo a v sekretářce byl jednička!
  • helenka.vs

    Přání

    *14* Všechno nejlepší k narozeninám!
  • James

    ♥nejvíc se mi líbí v seriálu Boston legal. *14*
  • helenka.vs

    James Spader

    Sexi chlap,super chlap,perfektní herec !tajná celoživotní láska MILUJU JAMESE♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    • Re: James Spader

      Taky se mi moc líbí. Vlastně teď už ne. Když byl mladší, tak se mi líbil. *14*
  • sendygb

    James

    poprvé jsem ho viděla před lety v "Sex, lži a video", a naprosto mě dostal......
    a teď jsem moc ráda, že u nás běží Kauzy z Bostonu, protože James je tam neodolatelný, stačí sledovat jeho výraz a gesta, fakt super ! *14*
  • james

    libil se mi ve filmu wolf ....mel tam krasne oci *1*
    • Re: james

      *14* *4* máš pravdu má strašně krásný oči ba ne on je celej krásnej k zulíbání *4* čím je starší tím mu to víc sluší a je sexi hlavně ted v seriálu-kauzy z bostonu-tam mě dostal nejvíc svým temperamentem *3*
      • Re: Re: james

        Mne se nejvíce líbil ve Hvězdné Bráně(jako film) Kde hrál Dr.Jacksona. *4*
      • Re: Re: james

        ♥Miluju Jamese Spadera♥♥♥♥♥♥♥♥-sex i chlap♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit