Přejít na výpis diskuzí

James Owen Sullivan

OSOBNOST 29.7.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jimmy... jestli jsi tam nahoře, přeju vše nejlepší k dvaatřicátým narozeninám. Nikdy jsi neměl umřít. A věř, že pro nás, pro Deathbaty, nikdy doopravdy mrtvý nebudeš. Protože tvoje duše tu zůstala. Zůstala v tvých písních a všem, co jsi po sobě zanechal, a za to bych ti chtěla poděkovat. Nikdy se tě nevzdám. Bez tebe by mě to na tomhle světě prostě nebavilo. Milujeme tě navždy. FoREVer.
  • Rev byl úžasný člověk, takový se narodí jen jednou za život....miloval jsem jeho úžasný smysl pro humor který mě vždy dokázal rozesmát a jeho talent byl neskutečnej...člověku se ani nechce věřit že už jsou to 3 roky co od nás odešel....Avenged Sevenfold hrají pořád dobře ale bez Jimmyho už to prostě není ono a oni to moc dobře vědí v jednom rozhovoru Matt říkal že když tam není Jimmy tak už ho prý ani nebaví živě vystupovat a zpívat já jen doufám že se nerozpadnou.....I miss you Jimmy *9*
  • http://www.facebook.com/pages/We-ne ed-Avenged-Sevenfold-in-Czech-Repub lic/304597516238658

    Zdravím všechny fanoušky A7X a zvu vás do této skupiny, kde je cílem dostat tuhle úžasnou kapelu do České republiky. Co víc říct - pomozte nám je sem dostat, abychom mohli společně uctít Revovu památku! :)
  • iwa-mcr

    R.I.P

    R.I.P Rev ;-( A7X sem poznala teprve dneska a to jen kvůli smrti Reva...celej den si pouštim videa a musím říct, že je vážně příšerný, že musel odejít tak skvělej bubeník...
  • mcr-katie

    foREVer

    chybíš mi..moc *9* *9*
  • jimmy

    Nemyslím si že umřel přirozenou smrtí, ve dvaceti osmi je to celkem neuvěřitelný že?? kdyby měl nějakou nemoc možná....ale to by asi netutlali ...NO každopádně to byl můj neojoblíbenější člověk v hudebním světě, nesmířila sem se s tím, a asi snad ani nesmířím dokud bez něj avenged nezahrajou i v česku naživo :(
    • :(

      Omg, nezemřel přirozenou smrtí... Měl problémy se srdcem a předávkoval se..
  • 4 months :'(

    S hroznou bolestí a stále nechápajícím pocitem, jsou tomu dnes 4 měsíce od smrti Jimmyho. Zapálím dnes svíčku a budu vzpomínat, pustím si videa a budu plakat i usmívat se zároveň. Jimmy měl jedinečný smysl pro humor. R.I.P. The Rev foREVer in our hearts.
  • RIP Jimmy The Rev Sullivan

    Byla to obrovská rána, když Jimmy odešel. Pořád počítám, jak už to je dlouho. Neuvěřitelné, že už to jsou skoro 4 měsíce. Odešel jeden z nejlpších umělců, bubeníků a celkově hudebníků světa. Často ted koukám na videa s The Revem. Možná si pamatujete jak tam proháněl tu obrovskou kachnu, nebo jak tam mluvil o nejlepší hlášce kterou kdy slyšel, byl to úžasný člověk, s neskutečným smyslem pro humor a talentem. Často mě dokázal rozesmát. Ale to nejúžasnější byly jeho hudební dovednosti. Byl to génius. Bude mi moc chybět. A7X už nikdy nebude jako dřív. R.I.P. Jimmy "The Rev" Sullivan, hope you got A Little Piece of Heaven.
  • synystergates

    ...

    o Lady Gaga furt ňáký kecy jak nevystoupila a tak,ale aby udělali reportáž o něm to ne...aspoň teda tady v ČR.
  • R.I.P My♥

    Nemůžu tomu uvěřit. Proč zrovna on...Byl můj vzor. Byl tak šikovnej, chytrej, telentovanej, vtipnej, krásnej, nic ho netížilo... Ale jak napsal Sysystrův táta...Byl moc křeký a krásný na to, aby po tomhle světe chodil moc dlouho... RIP Jimmy. =(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit