Přejít na výpis diskuzí

James Hetfield

OSOBNOST 18.2.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Brithday :)
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • Len pre zaujímavosť , Metallicu založil bubeník tým že dal inzerát do novín :)
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám.
  • Luky1987
    James and Metallica 4ever
  • Happy 50th birthday! Dneska 3.8. (Teď uz je sice po půlnoci, takže je už zítřek) mám také narozeniny, 18. narozeniny!
    *4* *4*
  • kvokalka123
    Happy birthday :D *3* *3* *3* *3*
  • Happy Birthday *3*
  • Krk bych za to dal, že jsem viděl minulý týden o víkendu 15. a 16. června Hetfielda v Písku. Byl tam s nějakou blondýnkou, hezká byla taky, to jo jo, netvrdím, že zahýbal ženě, ale měli se k sobě a evidentně to bylo inkognito, to bylo jasný, byl dobře maskovanej a ona milá a usměvavá, moc bych za to nedal, že mluvila i česky!?!!?! strašně mě se*e, že jsem zareagoval pozdě na focení, byli kolem i jeho lidi a svou práci dělali na jedničku, ani nevím jak všichni naráz tak rychle zmizeli *10* Víte někdo něco?
    • V Písku u Jablunkova ? :D
    • Ty *ole Hetfield v Písku jo, to je mazec, dobrý, škoda že jsem tam nebyl.
    • Ty bláho, to je bomba, asi na tom něco bude, protože to na netu čtu poslední dny mocinky často i jinde a ta jeho blondýnečka to má být nákej extra kousek a *1* jedna paní povídala *1* že snáď jeho psycholožka nebo psychiatrička *16* *16* *16* chci ji taky hneďka teďka *15*
  • Strašný popis, vypadá to, jako kdyby to psal někdo, kdo snad ještě ani nevyšel základní školu a propadal z českého jazyka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit