Přejít na výpis diskuzí

Jacky Ido

OSOBNOST 18.2.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt krááásnej. *4* V Bílé Masajce je naprosto k sežrání! *14*
  • Nádhernej chlap *14* *14* *14* škoda že jako on tu takový chlapy nejsou *9* mega se mi zalíbil v bílé masajce upe bych ho sežrala *14* *14*
  • Nádhernej chlap! Moc pěkný film, ale knížky byly nesrovnatelně lepší a záživnější *3*
  • m

    Krásnej černoch, kam se hrabou běloši *3* *14*
  • Zahrál dobře v HP

    Hraje dobře , ale bohužel pořád v něm vidím toho masajského špinďíru z toho naivního filmu Bílá Masajka *3*
    • your-darling

      Re: Zahrál dobře v HP

      Je to skvělí herec,to áš pravdu,ale nazvat Bílou Masajku naivním filmem mi přijde samo o sobě naivní...vím,je to tvůj názor,ale zkus si přečíst knížku nebo tak...protože ten příběh je skvělej...
      Jen je škoda,že tam hraje ke konci záporáka... *14*
  • Bílá Masajka

    Asi by bylo také nutné říct, že krom toho jak je to úžasný chlap atd ... zmínit smysl a sílu tohoto filmu.... Je až neuvěřitelný jaký může-je život někde jinde...Co nám příjde naprosto přirozený - u Masajů je naprosto nepřístupné... Mám hodně silný zážitek z tohoto filmu a všem vřele doporučuju !
  • Bílá masajka

    též se přidávám, koukla jsem na ni včera a byla jsem z něj úplně hotová .... nádhernej a sexy *14*
  • Bílá masajka

    souhlas, práve jsem dokoukala Bílou masajku a úplně mě uchvátil! :-)
  • medvídek:-)

    je to úplně nejvíc nejnádhernější a nejvíc sexy herec!!!!!!!!!!!! *14*
  • ....

    Nádhernej mužskej *14*
    • afrodite

      Re: ....

      Souhlas...v Bílé masajce byl opravdu úchvatný...nááááááádherný chlap...jako masajovi mu to neskutečně moooc slušelo...byl jak z jiného světa...vyzařovalo z něj takové kozlo, kterému by podlehla snad každá ženská...vůbec se Carole z filmu nedivím *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit