Přejít na výpis diskuzí

Iva Pazderková

OSOBNOST 20.11.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyhasla.

  • Jezisi ted koukam na snidani s novou myslel jsem ze tam sedi nejaka stara baba tak jsrm koukal kdo to je a ona Pazderkova tak to je teda bomba ta vypada jak kdyby ji bylo 60!!!
    • Jo'a jak vypadáš ty?!!?
  • Ja proti ive nic nemam!;),,nevim proc si jim nelibila v tvari?!me iva prijde hezka!;)
  • Ivo Pazderková jste skvělá, moc vám fandím a obdivuji Vás, jste chytrá a pohotová a bavíte mně. Ráda se na Vás koukám, Tvoje tvář by byla bez Vás
    prázdná díky
  • A jinak slecno Ivo vše nej k 37 narozeninám mám váš rada a "buďte blond"
  • Vážená paní Pazderkova jako jedna z mála vás mám ráda a omlouvám se za všechny co vám řekli zlý věci jste moje idolka a chci být jako vy zábavná vtipná a umět zpívat jako vy asi jsem jediná kdo si tohle myslí ale chci vám jen říct ze mě vaše šou strašně baví vyděla jsem jednou poprvé vaši šou na hlavní stránce youtube a od té doby jste moje idolka a šou tvoje tvář má známý hlas bez vás není zábavná jediná vy ji rozzarujete a je s vámi zábavná děkuji za přečtení. Vaše faninka Anna Úlehlová.
  • Jestli bude opět v porotě,přepínám telku.Ikdyž se moc ráda dívám,ale to její šišlání je děs.Nejsem sama.ŠKODA ahoj JANA
  • Pazderkova je super.
  • Iva pazderková vypada na 100 let
    a ani zpívát neumí jojojo *11*
  • Tolik komunistických kritiku na odezvu trapných a arogantnich keců Zemana . Vidím že vás pan bozsky bude mít hodně hlasů u voleb bohužel !!!! Jinak Pazderkova může vystupovat živě v televizi ale PAN PREZIDENT jediné ze záznamu a to je stejně samé aroganstvi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit