Přejít na výpis diskuzí

Hana Vagnerová

OSOBNOST 18.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc fajn herečka super byla v seriálu Vyprávěj *1*
  • Is super herečka škoda ze horakovi uz nejsou
  • hano ty jsi tak krasna ja bych dal vše je abych tě nekde videl ale v televizi ale skoda ze tehc dilu horaku nebylo vic a ti o tobě mluvi v za poru ne vnimej je ať se ti daři v životě a slibuji že přijdu nekdy do divadla se na tebe podivat
  • Možná kdysi normální, ale trivago ji zakopalo hluboko pod zem ,asi chybí IQ.
    Peníze jsou peníze , P.S. Trivago a ani tuto pseudoherečku již nikdy..
  • bohužel, v TV a filmech, absolutně nevěrohodná, vždy stejná, neumí otevírat pusu, křečovitá, nejde ji rozumět. Pokud je to nástup nové generace - ach jo, to teda padáme pořádně z kopce a není-li nikdo jiný na výběr. Tato herečka nikdy nedokáže dát věrohodnou charakterní a bohužel ani jinou roli. Vždycky bohužel působí velice ploše. Snad ji to jde v divadle lépe, ale obávám se, že ne. Velká, ale opravdu velká škoda že se tato stará slečna nevěnovala něčemu jinému. Když ji vidím na obrazovce je mi moc, moc smutno, musím přepnout, zkazí vždycky veškery dojem.
  • sexy wau vazne opravdu hanicko sexy sexy sexy
  • skvela herecka hanicko *1*
  • Ty jo jsi suprová v seriálu Horákovi jen mě štve že jste s tomášem ( Jakubem Chromáčkem ) sourozenci, slušelo by vám to *14* *14* *14* *3* *3*
  • Moc děkuji *14* *3* *3*
  • Hanku jsem bohužel neměl možnost vidět v žádnem z divadelních představení, pouze z inscenací či seriálů. Jednoznačně nejlepší považuji Expozitůru. je to výrazná, energická, přesvědčivá herečka s jedinečným úsměvem. není to tuctová krasavice, je prostě tak nějak jinak hezká *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit