Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magdalena14
    *14* *14* *14*
  • Je to především máma ale podle toho jak brzo se vratila do práce ji patrně vůbec nedošlo ze ji dítě potřebuje.
  • Dneska ve snídani to teda tr
    ochu vic nedala s tema zvastama ohledne moderatora počasí to by profik udelat nemel a za druhe je mama mela by byt u sveho ditete a ne vypoustet nesmysly v televizi
  • casanova
    *14* *14*
  • Chtěla bych Haně poděkovat za lásku, kterou věnuje psím mazlíčkům. Přesně jako ona bych naprosto všechny množírny zrušila. Zvířata jsou bezmocná. Nikdy jsem nikomu nepsala, ale dneska mi článek o ní udělal opravdu radost. Ještě jednou Haničko díky za Vaši snahu a samozřejmě se Vám to musí někdy vráti.
    S pozdravem také Hana Záleská
  • Tak nevím,kdo má více komplexů.Podle mého vy všichni co tu Mašlíkovou haníte.To je neuvěřitelné,jak každý soudí a strká rypák do věcí,do kterých mu nic není a o kterých nic neví.Mě přijde Hanka sympatická a sebevědomá.A jestli má cokoli umělého,je jen její věc.Spousta z vás by měla taky,jen na to mít peníze,že? :-)
  • Hani Děkuji
  • MILÁ H A N K O !
    Všěchno nejlepší k narozeninám ! Jiří
  • Je fakt, že se hlásila, kde se dalo a nikde neuspěla....za "hvězdu" je, až co má ty umělý kozy....Takže co vlastně dokázala??? NIC
  • Mašlíková je sice dle projevu na stejné podúrovni jako Mesarošová, ale přijde mi o půl stupínku hezčí - i když v případě obou je vhodnější slovo koukatelnější a stravitelnější. Byť má podprsenku plnou bakelitu stejně jako Mesarošová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit