Přejít na výpis diskuzí

František Peterka

OSOBNOST 6.1.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavý film: Přežil jsem smrt. Je to z prostředí koncentračního tábora Mathausen.
    • Omlouvám se za chyby: Přežil jsem svou smmrt.
  • Zrovna o panu Peterkovi skončil dokument. Byl a je to skvělý člověk. Krakonoš je nesmrtelný. Nevíte někdo kdy bude poslední rozloučení? Děkuji.
  • Není Karel Peterka, šéf Šlágru nějaký jeho příbuzný? Jsou si velice podobní.
  • Škoda dnes zemřel. Tato zpráva mě velmi zasáhla . Je mi ho líto. Byl to skvělý herec. :'( :(
  • Je mi to moc líto, ale to je život. Měl jsem ho moc rád a vážil si ho pro jeho velké srdíčko. Alespoň ho už nic nebolí.
  • Je to sympatak a tvrdý chlap a vždy byl,a v komediich byl nepřekonatelný a hlavně s Janzurkou a v Jáchymovi
  • Opožděně přeji panu Peterkovi k narozeninám vše nejlepší, hlavně to zdravíčko, toho potřebuje asi nejvíc. Je to nejenom skvělý herec, ale také člověk vysokých lidských kvalit, kterého si nesmírně vážím a mám moc rád. Hluboce smekám před vámi, co všechno ustojíte ! Váš věrný fanoušek Jirka z Hodonína *4*
  • josef.cajka
    Hodně zdravíčka a pohody.
    Poděkování za sebe i své děti.
    V rolích, které absolvoval byl excelentní, klobouk dolů, mistře.
  • Pane Peterko,preji Vam vse nejlepsi k Vasim narozkam a hl.zlepseni zdravi a at se Vam vse dari.Mam Vas strasne rada a nepromeskala jsem ani
    jeden Vas film.Jste skvely herec,charismaticky,pln energie,co je ve Vasich filmech,ktera prijemne kazdeho ok naladi a komedie pobavi.Skoda,ze kvuli spatnemu zdrav.stavu,jste musel prestat hrat...Ale filmy s Vami primo miluji,diky za ne...Mejte se moc hezky a at se Vam zdravi jen zlepsuje a jeste jste s nami tu,co nejdele...,jste stale porad pekny sympatak...
  • Snad nejlepší herec, co kdy byl u nás....děkuji a přeji hodně zdraví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit