Přejít na výpis diskuzí

František Fajtl

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem velký letecký fanoušek. Mám doma většinu knížek o našich letcích v v RAF které u nás byly vydány,dále vzpomínky letců z 1sv. války,Španělska,Koreje,Suezu,Vietnamu, Perského zálivu,sestřelení U2 nad SSSR a ze všech leteckých bojišť 2 sv.války. Od pana Fajtla mám všechny knížky které napsal.Taky letecké romány Letiště,Hlava 22.Dějiny civilního a vojenského letectví. Paměti první české letušky Marie Staré. Spoustu modelů letadel,dokumentů na DVD.Bydlím v Kunovicích,je tu letecká továrna Let,vyráběla se tu spousta typů letadel L 200 Morava,L 410.
    S pozdravem Vlastimil Štěrba
    • Dobrý den pane Štěrbo,
      zaujal mě váš příspěvek k Františkovi Fajtlovi, k jeho knihám a hlavně to, že se zajímáte o letce II. světové války. Potřebovala bych od Vás pomoc. Jedná se mi o jednoho letce, který měl údajně s panem Fajtlem létat. Pokud máte zájem podělit se se mnou o vaše vědomosti, budu ráda. Informace sháním pro mého klienta, jsem sociální pracovnice.
      Děkuji alespoň za odpověď. Rylichová M
    • A to se teď jako chlubíš, nebo co?
      • Chlubit se nechlubím,jenom mne baví letecká historie
  • Dobrý den, Vaše jméno jsem nikdy neslyšela. Jaroslav ˇšika byl bratr mé matky, tedy můj strýc. Budete-li mít zájem, ozvěte se mi. ABocanova@seznam.cz
    • Já zase vůbec neznám Vás. Pan Šika měl tuším dvě sestry, Kašparovou Marii a Homolovou - křestní jméno nevím. To má pan Šika najednou příbuzných, kupodivu. *8*
  • dobrý den , prosím o kontakt na rodinu pana fajtla. můj strýc Jaroslav Šika s ním létal jak ve Francii tak v Británii. Ráda bych se dozvěděla více. Děkuji
    • Jaroslav Šika určitě nebyl Váš strýc. S panem Fajtlem se nestýkali.
  • Vyjmečný člověk...

    ...a vyjmečný letec. Vždy budu považovat za čest už jen to, že jsem měl tu možnost se s ním před lety osobně setkat.
    Pane generále - Check six... *4*
  • dotaz

    Ktoré knihy Gen.Fr. Fajtla sú preložené do anglického jazyka a kde sa dajú kúpiť ? Srdečná vďaka za odpoveď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit