Přejít na výpis diskuzí

Frances Bean Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, zo života mela ho*no, otec se /údajne/ zabil, a matka Courtney .... skoda slov 

  • Je mi hrozně líto, že jsem se nenarodila dřív, že jsem nestihla jít na koncert Nirvany... RIP Kurt... A hodně štěstí Frances.... Nirvana ( nej skupina) a Kurt ( něj zpěvák) jsou pro mě živí a vždy budou!!!!
  • KURT COBAIN BYL SKVĚLY ZPEVÁK A BYL BY I DNES DOBRY *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Hrozně mi připomíná Kurta, chudák holka, :( vždyť si svého tátu ani nepamatuje :( ale musela to být pro ni 1000X větší rána než pro nás, fanoušky :( Hodně štěstí Francesko
  • Kurtovi je vážně hodně podobná...
  • Chudák holka, ta ale musela mít dětství, mám alkoholička, táta se zabil, hrůza. Snad bude mít Frances pěkný život a doufám, že taky nezačne fetovat. Jinak je moc hezká, celý Kurt.
    • mělo tam být máma alkoholička
      • Ne mělo tam být máma, krásná zpěvačka.
        Ona nebyla alkohlička nikdy nevim kde jstw to lidi sebrali.Byla závislá na heroinu upkně stejně jako Kurt.
  • Ona je celá Kurt - ty oči - obličej. Chybíš nám Kurte :-( *16*
  • Frances musí mít po Cobainovi i nějaký charakter a nemůžu si pomoct, ale štve mě, že se zastřelil... Nirvána nám už nezahraje.. =(
  • . . Já v ní prostě z Kurta nevidím nic !. . nemůžu si pomoc. . Připadá mi celá máma. . i ten výraz prostituky. .:/ . . Řekla bych, že prostě není jeho . . a tečka
    *6* *10*
  • Slečna Cobain je fakt kus, ale má ten zvláštní výraz prostitutky po mámě. Kdežto hluboký bláznivý oči má po tátoj. :-) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit