Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj chci se zeptat jestli nevíte kde se dá seriál Zákon a pořádek útvar pro zvláštní oběti sehnat na DVD
  • Přesně takový tým by potřebovala Policie České republiky minimálně pro každý kraj. Případy podobné těmto seriálovým (snad až na vraždy nezletilých)se v Česku množí geometrickou řadou, jejich vyřešení postrádá právě rychlé jednání podle zákona směrem k pořádku. Nejenom případy podobné těmto jsou často s velikým humbukem státními zástupci zahajovány, dlouhá léta vedeny a často dovedeny do ztracena - respektive veřejnost se už o nich nic dalšího nedozví.
  • Ľudia, vymažte z galérie tie Zločinné umysly. *16*
  • Munchík je najlepší! *14*
  • Nevíte někdo v kterém díle hraje wentvort miller? *9*
    • 11.séria, epizóda 1 *1*
  • 216364

    Zákon a pořádek:Útvar pro zvláštní oběti

    Podle mě je to super seriál a ti herci nemůžou zato co říkají
    prostě jak jim to režisér napsal tak to musí taky říkat
    A ja si nemyslim že je to děsný seriál je super
    A lepší herce do toho nemohli dat
    Ti co tam jsou tak jsou super a vyměnit bych je nechtela
    Akorat mi vadi že odešla Casey Novak
    Ta mi tam chybí :-( :-( :_( :-(
  • tyret

    DĚS

    Tenhle seriál je děsný. Nesnášim Bensonovou a Stablera, jsou přechytralý, ale nedovedou si urovnat osobní životy. A včera mě vážně vytočil výrok, že když oběť měla špatný zuby a nenosila rovnátka, tak je z Evropy. V USA nemají miliony lidí zdravotní pojištění, nechodí k lékaři, ale všichni maj desetitisíce na rovnátka? To určitě! Tohle snad ani neni možný. Co si myslej, že tady skáčeme po stromech a žijeme v jeskyních?
  • pre Kate

    Kate,asi nie.Elliot má svoju manželku Kathe, s ktorou sa mali rozviesť,ale nerozviedli sa.Má s ňou päť detí.Je mi ľuto,ale oni sa dokopy nedajú.Možno v niekedy v budúcnosti,ale to je malá pravdepodobnosť.
  • diskuse

    ahoj chci se zeptat někoho kde bych mohla sehnat dvd jedna se o tenhle serial. *15* *3* *8* *4* *5*
  • anickaja

    dotaz

    ahoj. dá se tento seriál sehnat na dvd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit