Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento film je bezesporu opravdu výborný. Herecké obsazení, ale i kulisy, kde se tento příběh odehrává. Jelikož jsem znalec 2 světové války, tak mě chyby, které tam jsou připadaly trochu zbytečné, ale tak všude jsou, ale nyní se s tím nic nedá nadělat. Pokud to beru z pohledu člověka, který chce mít požitek z filmu, tak bych dal snad všechny hvězdy co jdou, ale kdybych tento film posuzoval, jako historik, asi bych bu dal něco mezi 1 - 3 hvězdami, jelikož v určitých chvílích je to opravdu špatné. Jinak jsem rád, že na scénu přišel alespoň nějaký příběhem, i částečně zpracováním hodnotný film. *3*
    • me teda dost nastvali ze to dali zrovna na stedry den podle me  se tento film k vanocum vubec nehodi kord kdyz nezletilci nechodeji brzy spat  myslim si ze je to na zalobu  

  • mikes38

    ....

    hodne dobrej filmik *3* a jak nekde pisou ze tam je spusta chyb.. at radsi drzej hubu.. stejne nikdo nezkouma kolikrat vystreli atd.. hlavni je ze to ma vybornej pribeh a ukaze to co se v ty dobe vazne delo *9*
    • Re: ....

      Naprostý souhlas ;-) tenhle film patří mezi mé nejoblíbenější, můžu se na něj dívat pořád dokola a stejně mě nikdy nepřestane fascinovat... byla to strašná doba, ze které by jsme se měli poučit... a stejně lidi ve světě dělají vše co můžou aby se válka vrátila... někdy mi to tak doopravdy přijde... například idiotská KLDR!
  • clever.girl11

    jhfjh

    jen si brecte nad realitou...
  • Ryan

    Když jsem to viděl poprvé byl sem sám doma a myslel sem, že to pustím do trenek jak sem se bál.... *9* *9*
  • efinka81

    Úžasný film

    Dost strhující film,vždy když se na něj podívám vždy si zabrečím. *9*
    • mikes38

      Re: Úžasný film

      se podívej na Pearl Harbor u toho si pobrecis ete vic hlavne ten konec je hodne silnej tky se mi chtelo do breku
      • Re: Re: Úžasný film

        Pear Harbor je ukradenej film je dělanej podle scénáře na tmavomodrej svět pokud se podíváš na oba filmy tak poznáš že si jsou hodně podobný Američani jsou prostě zloději!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit