Přejít na výpis diskuzí

Voda pro slony

FILM 11.6.2010 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten film je bájecný. *5*
  • Ten film je moje srdeční záležitost. Skvělý děj, skvělé obsazení herců, skvělá hudba. Navíc mě uchvátila Reese, protože mi přišla hlavní role ve filmu Pravá blondýnka letmo pod její úroveň a tohle je něco úplně jiného. A Robert.. o tom vůbec nemluvím. Ten je vždycky maximální a jeho filmy doslova hltám. *14*
  • Úplne dokonalý film. Skvelé filmové obsadenie. Určite jednen pre mňa z najlepších filmov.
    A navyše s krásnym Jackobom v podobe Pattinsona-už len koli nemu sa oplatí ten film kuknut.
    Inak film ma zaujal natoľko že som si kúpila aj knihu...
  • Ahoj, kdyby jste měl někdo zájem o knihu Voda pro slony, prodávám za 149Kč i s pošotvným, opravdu skvělé čtení, navíc s Robertem na obálce:) Kniha je nová.
    E-mail: bazaarM@seznam.cz
    • Dobry den,mate prosim jeste knihu voda pro slony?A je v ceskem jezyku?Mam o ni zajem.Dekuji Jana
  • Tento film se zařadil mezi mé oblíbené. Sice nemusím R.W., ale je to dobrá herečka. Jinak děj, provedení , hudba všechno bylo fakt moc hezký. KDO JEŠTĚ NEVIDĚL DOPORUČUJI.
  • Zajímavost:

    Teriér, který hraje v tomto filmu se jmenuje Uggie, zahrál si např. i ve filmu Umělec /The Artist, r. 2011/.
  • loba27

    už aby to bylo!

    Na ten film se nehorázně těším, knížka mě uchvítila a půlku z ní, jsem přečetla jedním dechem!! na konci jsem brečela.A podle ukázek k traileru, se snažili držet se předlohy,takže jsem moc zvědavá, jak to ve finále udělali... *14*
    • your-darling

      Re: už aby to bylo!

      tak to je fajn, že to bude hodně podle knížky...Já jí teda zatím nečetla, ale kamarádka jo a prý je to super...:-)
      tak sem zvědavá na film...:-) *14* *14* *14*
      • loba27

        Re: Re: už aby to bylo!

        jo, je to mazec, knížku mám přečtenou asi 3x... a na film už čekám každým dnem, že ho někdo dá na net.... :) ale kino to jistí tak či tak. *14*
        • your-darling
          já teď dočítám knížku a nevím co je lepší :)) Je to krásný a nesnášim Augusta úplně stejně jako ve filmu :D
  • your-darling

    trailer

    ted jsem konečně našla trailer k flmu...
    tady: http://www.stmivani.eu/22-videa/wat er-for-elephants-trailer/
    *14* *14*
  • lucinka9494

    film

    Už se na ten film moc těším *1*
  • your-darling

    premiéra

    Ahojky moc se na tenhle fiml těším...hlavně na Roberta...:-)
    Premiéra by prý měla být někdy kolem 15.4.2011...tak snad se dočkám... *3* *3*
    • jackie28

      Re: premiéra

      jjj to mi povídej mě stačí že jsem viděla the haunted airman a byla jsem z něj vodvařená dva dne a ne a ne s tim vodvařením přestat *1* *1* *1* *1*
      • Tobě se The haunted airman líbil? No já si myslím, že to byl hodně nepodařený film a jenom proto, že tam hraje Rob Pattinson to nijak nezměnilo. Je to můj oblíbený herec, ale tady a v roli Salvatora se mi nelíbil. U role Salvatora hlavně proto, protože se tam líbá s chlapem, křičela jsem hrůzou když ho začal v té vodě líbat. Brr
      • your-darling

        Re: Re: premiéra

        promin to je ještě k tomu nahoře...my se z toho zcvoknem..:-) protože to bude napřed WfE a potom Bel Ami a na podzim ještě Breaking dawn...wow...to bude ještě hustý..:-DD *14* *14* *14* *14* *14*
      • your-darling

        Re: Re: premiéra

        no a letos to bude smršť Roberta a my se z

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit