Přejít na výpis diskuzí

Vlkodlak

FILM 17.11.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý

    film se mi velice líbí...v místech mě i vylekal :D
    akorát nevim jestli jsem dobře pochytila jednu věc na konci...než Lawrence zemřel,stačil ještě pokousat inspektora,tím pádem se to na něj přeneslo také,je z něj tedy také vlkodlak - pochytila? :D
  • barka.3

    ...

    Na tento film jsem dovedla mamku, která i u Pána Prstenů tvdrí, že jde o drastickou kravinu, každopádně jsem si myslela, že dějově se jí to bude líbit. Jako první kritiku jsem měla připravený výběr herců. Říkala jsem si: ach bože, tady zase dělal konkurz nevidoměj. Každopádně pak se mi hlavní role dokonce začala i líbit a to je teda rozghodně co říct. Jinak to bylo moc pěkné a hlavně se mi to líbilo kvůli tomu, že věk Jacka Rozparovače je prostě něco pro mě.... i ta krev tam, se mi docela líbila. Jasně, vlkodlaci vážně nepřipomínali roztomilí Quilete, ale to byl asi účel, takže jsem na maxim pokojená a ta mamka nakonec taky nevypadala až tak zle. Akorád dodala: příště vybírám film já. *4*
  • eliot

    PARÁDA

    Ahojky tento film se mi líbí, je vidět, že režisér ví cho chce! Jen za to,že vybral fákt dobrou vesničku v Anglii s ohromnou akustikou :) :) dále, vlkodlak nevypadal sice jak z Vana Helsinga, ale Režisér tim chtěl ukázat to, že se nejedná o zvíře,ale o nemoc zvanou LYCANOTROPIE- v níž se pokousaný muž stává náměsíčným a svým zjevem připomíná člověka a na půl vlka tedy vlkodlaka. Sice mě vadilo, že hlavní postava zemřela,ale kdyby nezemřela tak to dopadne jako ve všech filmech- štastně až do smrti! konec byl jiný a co se týče herců, jsou perfektní, přece jenom to není flm pro malé holky ,ale pro dospělé, proto nebyl do této roli dán někdo jako je Zac Efron a nebo Milye Cyrus! :)
  • Mno nwm no..

    Mno tak musim uznat že tenhle film neni špatnej, ae děj neni nic. tkový prázdný.. taokový hodně prázdný, a vůbec. to víte, amerika *1*
  • konečně

    jeden z mála filmu kde umře hlavní postava, děj není špatnej ale občas nuda a ještě bych vitkl jak vypadají vlkodlaci (trochu vylepšít) ale určitě doporučuji
  • wendy92

    Konečně originální film..xD

    No páni, tady tenle film má tak strašně originální a neobvyklej námět, že z toho úplně nemůžu... *1*
    • beast

      Re: Konečně originální film..xD

      tak taky ze to je remake stejnojmeneho filmu z roku 1941

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit