Přejít na výpis diskuzí

Válka světů

FILM 4.3.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokonalý film!.....hraje tam Dakota Fanning...tu mám obvzlášť ráda protože hraje v Twilight sáze!.. *5*
  • fairytale12

    Tom

    Tom Cruise se mi nikdy nějak extra nelíbil, ale tady mu to fakt sluší *3* film se mi také líbil
  • i-v-a-n-a

    Mám ráda sci-fi

    Film Válka světů se mi líbil,né proto,že tam hraje T.Cruis(toho zrovna dvakrát nemusím)ale prostě proto,že mám ráda sci-fi,není to sice žádná špička ledovce,ale má něco do sebe.
  • newim

    jasně, co na tom bylo úžasný? Sc.Fiction... Podprůměrné, trapné, bez děje, pořád se něco očekává až je najednou konec filmu - UJETE *9*
  • !ß!ß!ß

    Film boží...!!!!!!!!prostě všechno nejlepší!!! *14*
  • blbost

    tento film je prumernej beckovej akcni film.nic jinyho.skoda casu.je to jednoduchy,kdyby v tom nehral t.cruise tak by na to nikdo nesel ani do kina.
  • Knížka

    Výbornej film, ale četli jste někdo předlohu? Ta je naprosto perfektní, vezměte si, že tahle knížka poprvé vyšla roku 1898, ten člověk byl prostě génius!!!
  • 16aliyah

    V.S. SUPER!

    Tenhle film je unikát,při některých scénách mě až mrazí...Co kdyby...? Viděla jsem a mám na dvd muzikál Válka Světů od Jeffa Waynea,pojetí a výprava je úžasná! Obaě dvě pojetí jsou skvělé!!!! *14* *4*
  • válka světů

    Tento film se mi hrozně líbí. Hraje v něm moje nejoblíbenější herečka. film je výborně natočený. *4*
  • 111devil111

    JO dobrý

    Skvělý film, hodně se mi líbil. Podle mne jeden z nejlepších filmu Hollywoodu. Hraje tam i moje nejoblíbenejší herečka Dakota Fanning. Moje hodnocení 100% *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit