Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bomba film akurát v sobotu som na ňom bola...................... *15*
  • verca
    horlivě čeká do 19.11. užírá mě to když nevím jak to dopadne
  • 19.listopadu má být v kinech
  • V kinech by to mělo být od 19.listopadu *14* *14* *14* *14*
    • Už se těším ;)
  • Neví někdo, kdy to bude v kinech? Nemohu se dočkat. Nedávno jsem viděla první díl, pak druhý a na internetu jsem se podívala na třetí, ale až potom jsem zjistila, že druhou část budou dávat až někdy ke konci roku a to teprv někde v originálním znění :). Strašně mě to štve!!! :D
    • 19.11.2015
    • Ahoj :)
      V kině to má být od 20. listopadu :)
    • Měl by být na podzim listopad nebo prosinec...!!! ;-)
      Hunger games je
    • 19.11.2015 moc se na to těším
    • Taky se moc těším, 2.část bude prý 20.listopadu 2015. :)
    • Taky by mě to zajímalo, protože mě zajímá, jestli se z toho Peeta dostane a jestli budou s Katniss zase spolu . A chudák Peeta, je mi líto co mu udělali :(
  • musím jít do kina na hunger games síla vzdoru 2 část hrozně mě zajmá jak to dopadne s peetou *8* *8*
    • Tak si to přečti.
  • nejlepší film co sem kdy viděl ať už je pokračování!!!!
  • strašně moc,moc,moc,moc, se teším . Pudu okamžitě do kina až vyjde další díl *14* *14* *14* *14* *14* *14* . Já to miluji *14* *15* *4*
  • já se na to moc,moc,moc,moc teším miluju Hunger Games je to úžas!
  • Taky už se nemůžu dočkat.Stoprocentně musím jít na film do kina. Strašně mě zajímá jak to dopadne s Peetou. *1*
    • Ak vás zaujíma ako to dopadne s Peetom a Katniss, tak si prečítajte knihu. *3*
      • Knihy prý neodpovídají filmu :( Jak to tedy je?
        • kniha byla dříve takže když uz tak film neodpovídá knize pokud jsi fanouškem Hunger games tak by si mela vědět ze byla knížka dřív než film *3*
    • Tak jako kdy by sis to přečetla jako polovina lidí kdo ty filmy a knížky mají rádi tak už bys to věděla *1* *1* *1*

      PS: S pozdravem někdo kdo ty knihy opravdu četl a viděl všechny již zfilmovaný díly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit