Přejít na výpis diskuzí

Expendables: Postradatelní

FILM 19.10.2010 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neo_ap

    Reakce

    Tak už se ke mně dostalo DVD (v kině mi film nějak utek). Opravdu skvělí. Fakt jsem žasnul, co zvládli natočit. Sly nezklamal.
    Co se týče těch dvou, nevím, zda tam hrají, ani mně to nezajímá – kdo to je?...
    Jinak Stallone velmi chtěl dostat do filmu jak Arnolda, tak Willise. Jenže z určitých důvodů nemohli. Neměli čas. Proto jen ta scéna v tom kostele.
    V pokračování by to mohlo být jinak, ale nedokážu si představit, jaké role by ztvárnili. Vždyť jsou oba sólisti. Však on to zase nějak vymyslí. Van Damme přislíbil účast. Seagal neštěstí nechce. Doufám, a moc se těším. *5*
  • dotaz...

    jen mi nejde do hlavy,pokud Britanny Murphy zemřela v prosinci 2009, jak může hrát ve snímku Postradatelní, který údajně vznikl v roce 2010??? Střih? PC? Švindl? Film jsem neviděla celý,jen ukázky...:o) *7*
  • Cože??

    Můžu se zeptat co je to za blbosti v kategorii HRAJÍ,,, ?? to budou asi nějaké chyby ne? Nějak se mi nezdá že by tam hrála Brittany Murphy když už je od roku 2009 po smrti....a Dennyho Treja jsem tam také nikde nezahlédla... Je možné že jsem se překoukla nicméně ani v titulkách není uveden... Může mi to někdo vysvětlit??? *7* Jinak filmek docela dobrý.... *1*
  • joey.jordison

    Expendables: Odepsanci

    tak musim říct že lepší film jsem neviděl, skvělá podívaná, bylo by to možná lepší kdyby tam byli ti dva ale bylo to i tak skvělý, taky dobrý hlášky, prostě skvěle udělanej perfektní film *3*
  • mitchell

    Expendables

    škoda že odřekli účast Seagal a JCVD(Jean-Claude Van Damme)bylo by to ještě lepší
    • joey.jordison

      Re: Expendables

      ti dva mi tam taky budou chybět
    • hellbender

      Re: Expendables

      Van Damme má hrát ve druhém díle a co se týče Seagala, buďme rádi, že zde nehraje *3*
      • mitchell

        Re: Re: Expendables

        Můžu se zeptat kde jsi vzal tu informaci že ve 2 bude hrát Van Damme?
  • Fansite Expendables

    Česká fansite o filmu the Expendables http://www.expendables.4fan.cz ,tato stránka byla založená před pár dny a už ted tam najdete spoustu článků a videí o Expendables a další budou přibývat…
  • Expendables

    ty vole to bude dobrej film takovy hvězdy Steve Austin
    Sylvester Stallone
    Jason Statham
    Jet Lee
    Terry Crew
    Bruce Willis
    Danny Trejo
    Arnold Schwarzenegger,no zkrátka všichni potvrzení herci jsou známí a populární no a Arnold Na toho se nejvíctěším
    *3* *3* *4*
    • Re: Expendables

      tak co už si to viděl, že ses na arnolda tak těšil, kdyby tam s Willisem vůbec nebyli, udělali by líp. bylo to trapný, na tu chvíli.
  • joey.jordison

    the expendables

    ty vole tak to bude pecka *3* takový herci v jednom filmu tak na to se fakt těšim to bude supeer!! *1* *3* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit