Přejít na výpis diskuzí

Královna ročníku

FILM 3.4.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jennie
    chci vidět!vypadá dobře a Amandu mám ráda
  • christiseeek

    Sydney White

    Královna ročníku patří mezi mé oblíbené *14* *14* na filmy od Amandy bych se vydržela dívat furt a nikdy by mě to neomrzelo..protože je tam všecko,zábava,smích,sklamaní..a HappyEnd
    • Jennie
      jo to já taky *1* Super náhradníka jsem viděla asi 20krát a Ztroskotanou lásku 7krát...viděla jsem skoro všechno
  • KRALOVNA ROČNIKU

    mam od teto herecky par filmecku a je to speeer...ale tento film me chybý muzete me nekdo poradit kde ho sehnat s česky dabingem a nebo vymenim za nejaky jiny nabýdnete prosim kompromis dekuji predem *3*
    • Ahoj ten film by měl jít stáhnout přes ulož to v češtině zadarmo já přes ulož to stahuji spousta filmů a tento film jsem tam taky viděla ke stáhnutí. PS: Já má v plánu že si tento film taky stáhnu přes ulož to
    • Re: KRALOVNA ROČNIKU

      Já stahuji přes uloz.tom dneska jsem si už stáhla super náhradník s touhle herečkou a teď stahuji Královnu ročníku :-)
      • Ahoj to já mám taky přes ulož to taky stažený film super náhradník já přes ulož to stahuji skoro pořád *3* *4*
    • terri14

      Re: KRALOVNA ROČNIKU

      můžes si to stáhnout z youtube... když to uděláš přes keepvid.com :D
  • královna ročníku

    jo je to super film ale jako sněhurka a sedm trpaslíků mi to teda nepřipadá *9*
  • Sněhurka a sedm trpaslíků

    Nepřipadá vám tento film jako Sněhurka a sedm trpaslíků??? *7*
  • dianna114
    Konečně film,kde byla bruneta jako kladná osoba!
    • destiny-hope.cyrus

      Re:

      skoro všude je bruneta kladná osoba!
      • terri14

        Re: Re:

        což je rozhodně dobře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit