Přejít na výpis diskuzí

Strážci - Watchmen

FILM 8.2.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joey.jordison

    watchmen

    skvělej film *3*
  • lula-lula

    :-)

    Byl to dobrej film, ale nejlepší část byla tak, jak tam začal hrát Desolation Row od My Chemical Romance. Kvůli tomu jsem si to stáhla a dívala se na to, opravdu skvělej pocit. Dobrej film *4* *1*
    • iwa-mcr

      Re: :-)

      já se na to dívala taky kůli MCR *1* *1* a nečekala sem, že me ten film bude tolik bavit, ale to sem se HODNĚ spletla *14* je to skvělej film *3*
  • angel15

    no..

    bránil jsem se tomu se na to kouknout,že to bude ne moc povedenej film,ale docela mě to překvapilo a je to super film *3* *4*
  • mamikalka

    čusík

    čus honzo už tu máš celkem dost lidí co *7* *1* *1* *1* *15* *15* tak čaw mika
  • veronika16

    boží

    tak tenhle film se mi docela libil...ale bylo by to lepsi kdybych to pochopila...mozna to ale bylo nevyspanim a kocovinou kazdopadne to stalo za to...a jefrrey dean morgan tam byl naprosto uzasnej...jako komediant si tam ze vseho delal pr.el.. byl proste nejlepsi *3*
    • amerika

      Re: boží

      Dneska sem na tom byla...Prostě tohle je opravdová pecka...Akorát Dr.Manhattan by mohl být čas od času aspoň oblečenej!!! *1* *1* *1* Ae film je špica *15* *15* *15* *14* *8* *4* *14*
  • ivette

    suprová podívaná..

    Dnes jsem byla na tomhle filmu v kině a musím říct že se mi to vážně moc líbilo!!byla jsem skoro tři hodiny zcela zabraná do dost zamotaného děje a bylo to zas trochu něco jiného a nového..dokonalé efekty, dramatický příběch a velmi nečekaný konec!! tak tedy jenom doporučuji.. ve filmu hraje mimo jine-- sladkej Patrick Wilson(fantom opery), prostě úžasnej Billy Crudup a podle mě co se týče nejlepšího výkonu (a vzhledu:-D)si střihnul roli komedianta-Jeffrey Dean Morgan!! celkově vznikla unikátní podívaná kterou si určitě nenechte ujít *1* *3*
    • lajla

      Re: suprová podívaná..

      Taky si to zezačátku wůbec nechápala???? *1*
  • lajla

    <3

    Jůůů 1.příspěwek :) No jako Watchmen ... toe moc film...Neměl chybu....zezačátku jsem to vůbec nechápala ae pak v 2. polovině se to začlo všechno víc vyvíjet a líp chápat.Brutální bylo jak tomu jednomu ve vězení uřízl ten druhej tou bruskou obě ruce.Ta krev všude :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit