Přejít na výpis diskuzí

Smrt čeká všude

FILM 18.1.2010 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shanuba

    neuvěřitelný

    Pro mě byl tento film od začátku do konce napětí. Netušila jsem, kde a kdy jim co vybuchne. Naprosto neuvěřitelné je na tom hlavně to, že to je skutečnost. Naprosto úděsná skutečnost!! Naprosto skutečná skutečnost!!! *9* *9*
  • clever.girl11

    ...

    Vůbec bych tady nesrovnávala avatara s tímto... každý z filmů má něco do sebe, chcete vidět dobrodržnej film? Podívejte se na Avatara, chcete vidět realitu? Podívejte se na Smrt čeká všude. Ale nepleťte hrušky a jablka dohromady...

    *10* jinak tento film mě okouzlil až po shlédnutí... člověk si řekne ty vole no jo... fakt dobrý...
  • kristie-san

    Avatar versus The hurt locker

    Myslím si,že Avatar je nevyčítlitelně lepší než tento film.The hurt locker jsem viděla nedávno a vůbec s velkým V,me nezaujal a škrábala jsem se na čele,jak tohle mohlo vyhrát Oscara,myslím že už vím...je to totiž aktuální příběh,který se ve Světě odehrává... *8* I HATE WARS!
    • beast

      Re: Avatar versus The hurt locker

      promin ale avatar je pro maly deti , po vizualni strance je to dost dobry ale ten děj byl trapnej a od zacatku bylo jasny jak to skonci , hurt locker nema tak super efekty ale ten děj je stokrat lepši a mnohem napinavějši , bylo to nominovany na 9 oskaru a z toho to vyhralo 6 a Avatar byl nominovanej na 11 oskaru a ziskal jen 3
  • beast

    dobry

    podle me je to dobrej film urcite nejlepsi roku 2008 , tim ze to rezirovala zena je to dost dobre , ale nejlepsi valecny film ktery se odehrava na blizkem vychode je podle me black hawk down
    • Black hawk down se odehrává v Africe v Somálsku, sice je to nejvýchonější země Afriky, ale blízký východ to snad není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit