Přejít na výpis diskuzí

Sladká Laura

FILM 23.3.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sturm de liebe

    ahoj prosim vas chtela bych si stahnout uvodni pisnicku k serialu sturm der liebe (emma a felix) nevite kde ji stahnout?? piste na lucindapepinda@seznam.cz diky
  • existuje Fürstenhof?

    Ví někdo,jak se ve skutečnosti jmenuje hotel Fürstenhof z tohoto seriálu a kde se nalézá? Je tam nádherné okolí a ráda bych se tam podívala..Díky Dami *7*
    • Jak se přesně jmenuje nevím ale nachází se ve městě Vagen v Německu.Ahoj *3*
    • Re: existuje Fürstenhof?

      To nieje zámek co vám sibe????je to normalny hotel Furstenhof a tak se aj bolá v skutečnosti
      *13* *13* *13* *13*
    • Re: existuje Fürstenhof?

      Je to zámek v Vagen
      • Re: Re: existuje Fürstenhof?

        a kde je to přesně bo na mapě mi to nechce ukázat

        odpovězte prosím na tento e-mail:s.wygrys@seznam.cz
        • Re: Re: Re: existuje Fürstenhof?

          Fürstenhof existuje. Je to zámek ve vesničce Vagen nedaleko Mnichova. Je to tam moc hezké, zepředu je natažený elektrický drát, každou chvíli tam přijede nějaké auto a lidi si to fotí. Ale když to obejdete dokola, tak je tam i otevřeno z druhé strany. Ale je to soukromý pozemek
  • lejonkaas

    ?

    ahoj nevite někdo jak to skončilo? jsou nakonec spolu ten alexandr a laura ? piste pls na e-mail lejonkacullen@seznam.cz dík *1* *1* *1* *1* *1* *8* *8* *14* *3* *9* *13*
    • Re: ?

      AHOJ ANO ALEXANDER A LAURA SU SPOLU SKONČILO TO TYM ŽE SA VZALI A MAJU DCERU. *4*
  • místo natáčení...

    Ahojte,taky ráda koukám na seriál a manžel by se rád jel kouknou t do Mnichova a k hotelu kde se natáčí..nevíte někdo kde přesně to je u Mnichova,nebo u jaké vesničky?Ten hotel není opravdový hotel,nebo je to něčí vila?Pokud ano tak to bude soukromí pozemek a asi se tam nedostanem..co myslíte vy?
    děkuji.. Markéta *4*
  • dotaz na písničku

    Dobrý den, nevíte náhodou jak se jmenuje písnička, když byl Alexandr zamilovaný do Laury, myslím že ta písnička hrála, když byl Alex v komatu. :-) a pokud byste našli odkaz nebo písničku, tak mi ji prosím pošlete. předem děkuji
    • Re: dotaz na písničku

      Možná myslíš B.E.King Stand by me...
      Našla jsem to tady : http://mcleadovkyniki2.blog.cz/0911 /neco-o-serialu-sladka-laura

      Je tam ještě možná něco jinýho,jukněte
    • Re: dotaz na písničku

      jeslti myslíš jejich společnou písničku, tak to je myslím Simon and Garfunkel - Bridge Over Troubled Water *3*
      http://www.youtube.com/watch?v=GYKJuDxYr3I
      • Re: Re: dotaz na písničku

        Ale oni mají ještě jednu společnou,takovou tu,jak když Helen pak chodí s Alexandrem a Laura s Gregorem,tak Helen furt Lauru s tou písničkou prudí..A hraje tam hodněkrát !!
      • Re: Re: dotaz na písničku

        Prosím a nevíš jak se jmenuje ta úvodní písnička? Když teď už Miriam a Robert začíná? Děkuji a jestli by si byla tak hodná a napsala na HanickaFaf@seznam.cz Děkuji
        • Re: Re: Re: dotaz na písničku

          ahoj nevim jesti nepišu pozdě když tys tady psala12.02 asi ti už někdo napsal, ale já jsem si Tveho dotazu všimla až ted a nevim jesti meslim tu spavnou pisen jesti mysliš tu uplně na začatku tak ta pisen se jmenuje
          CURLY a najdeš ji na TEXT PISNĚ ZE Sturm der Liebe a nezlob se na mě a odepiš mi jesti nepišu pozdě na kristyna.kalvarova. Dík že miodepišeš.
  • beruska.monika0007

    vilma

    ahoj kokala sem na tv barandov a ukazovali ze od 31.8.mají být nové díly sladká laura ale na stv1 uz jsou asi pres 200.budou to ty stejne jak na tom?bude to od 1.dílu nebo jak to skončilo díky pište na beruska.monika0007@seznam.cz *3*
  • lidi,

    nevíte o nějakém blogu kde by byla sladká laura ke vzhlédnutí?moc vás o to prosím,odepisujte sem prosím,nemam email
    • Re: lidi,

      Taky bych se ráda koukala, když někdo poradí. Navíc tv. Barandov teď zastavila díly v 6 h ráno. Vstávala jsem kvůli tomu seriálu vyjímečně. Mohli by ho dát později. Děkuji Jiřina *8*
    • kwilda007

      Re: lidi,

      Ano. O jednom vím. *3*
      • sweetpetulenka

        Re: Re: lidi,

        jo a kde prosim napis mi to dekuji moc
        • Re: Re: Re: lidi,

          jo,kde se na to dá koukat? *3*
      • Re: Re: lidi,

        a kde se na to dá teda koukat přes net?Jsem v práci v době kdy ji dávají normálně. Děkuji Aja
  • lusitana

    síla lásky

    koukám na to celé dny,moc se mi to líbí *3* jak tu koru včera pátek 27.3.2009
    coru zatkli

    prostě na to koukám pořád *1* *14*
    jo jasně ano *4*
    • kwilda007

      Re: síla lásky

      Jo. To bylo nejlepší, jak zatli tu Coru.
      Já se na to dívám pravidelně a je to můj nejoblíbenější seriál. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit