Přejít na výpis diskuzí

Šifra mistra Leonarda

FILM 4.3.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • silas

    hele prosím nevíte někdo herce ktery hrál silase? děkuju *3*
    • Silase hrál paul Bettany.
      mají tam chybu
      *7*
    • Annne
      Paul Bettany vím že ho tam píšou jako kapitána Bezzu Fashe ale toho hraje Jean Reno.
    • Re: silas

      myslím, že to byl Paul Bettany (Příběh rytíře, Wimbledon)
      • lili444

        Re: Re: silas

        (kýv kýv) je to Paul Bettany - mimochodem jeden z mých oblíbených herců - skvěle zahraná role x) *3*
  • Bezu Fache

    Mám jen jednu malou nejasnost...jak můžou Bezu Fache hrát čtyři různí lidé(viz sekce Hrají)?!?
    • zuzik-depp
      Jn.... Pravda, docela mě to dostalo, když jsem se dívala do té sekce...... *1*
  • BEEEEEEST

    Tenhle filmecek me opravdu dostal, historicka fakta i vymysly jsou perfektne zakombinovana do dobrodruzneho dila.A ta zajimava hudba?nemam proste co dodat, jedine to, kdo neuvidi, nepochopi...
    • zuzik-depp
      Já jsem pochopila :D
    • zuzik-depp
      Mě se ta hudba velice líbila.... Poslouchám ji skoro každý den, když můžu..... Tan film je super, koukám na něho i na Internetu. Jedním slovem - SKVĚLÝ !!!! *14* *14*
    • vanes1

      Re: BEEEEEEST

      no já jsem nepochopila i když jsem to viděla :D ...ale film je opravdu super :) je to dobře vymyšlený a opravdu zajímavý film *3*
      • lili444

        Re: Re: BEEEEEEST

        Film je natočený podle knižní předlohy..sama jsem tu knihu četla, podle mě lepší než film *3* ...Tom Hanks, Paul Bettany a osotaní svoje role zahrály skvěle...moc se mi líbily útržky z minulosti, které film provázejí a děj..hodnotím velmi kladně x) *4*
        • zuzik-depp
          Já sice knihu nečetla, ale s tím, že herci zahráli své role skvěle, naprosto souhlasím *3*
  • Nádhera

    Skvělej film!!A nejlepší Tom Hanks! *14*
    • zuzik-depp
      V tom naprosto souhlasím!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit