Přejít na výpis diskuzí

Scarlett

FILM 7.2.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling
    film se mi docela i líbil, ale jak už jste řekli, původní obsazení bylo nejlepší... :) chci si ještě přečíst knížku a jsem na ní zvědavá... :) Sarlettinu povahu sem si zamilovala... *14* *14* :D
  • nic moc

    Tento film nestojí za nic...ta vražda Fentona je moc přehnaná...Ale kdyby se to točilo přesně podle knížky Alexandry R. bylo by to mnohem lepší!!Doporučuji si spíš přečíst knižně páč knížka je mnohem lepší a ten KONEC je úpe bomba(v knížce) jako kdyby to opravdu napsala Margaret M. ale lepší je prostě JIH PROTI SEVERU!! *14*
  • maybeline

    dvd 2

    ano taky prosím o dvd nevvíte někdo??
  • maybeline

    miluju

    !!!!!!!!!!!!!!MŮJ ŽIVOTNÍ FILM!!!!!!!!§S MOJÍ MAMKOU!!!!!!!!MĚLA JSME SE TAK I JMENOVAT!!!!!!!!JSEM STEJNÁ JAKO ONA A JSEM NA SEBE HRDÁ!!!!!!!!!!NIKDO MĚ TAKY NIKDY NEZKROTÍ JAKO SCARLETT!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: miluju

      Jo a ještě něco tak Scarlett zkrotili-přesně řečeno Rhett ji zkrotil!!! hmmm tohle obsazení se mi moc nelíbí.JEDINOU Scarlett O`harovou je Vivien Leight a JEDINÝM Rhettem je nezapomenutelný Clark Gable!!! *3* *14*
    • Re: miluju

      to si jenom myslíš....:D
  • DVD

    Ahoj, poradíte mi, jak tento úžasný seriál sehnat na DVD? Bohužel se mi to nedaří :-(. Denča
    • Re: DVD

      tak chtělo by si ho to stáhnout víš inteligente *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit