Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rain

    RE

    z těchto 3 dílů mi asi nejvíc dostal 1 díl, pozná se to podle mýho nicku(Rain mi uchvátila nejvíc jakožto moje nejoblíbenější herečka, ale i jako velice dobrá členka komanda, jen škoda že musela umřít) takže u mě je na prvním místě 1díl, 2 díl je dobrej ale neuchvátil mě tak jako 1 díl(musim uznat, ale že Alice a Jill by byly dobrý parťačky i ve 4.díle) a 3 díl no ten je u mě na druhém místě pomalu, ale jistě spěje svět ke vlastní zkáze a jedinej kdo to může zastavit je Alice a tisíce možná sta tisíce jejich klonů. No čekam na 4 pokračování a moc se těšim i když prej Mila nechce znovu pokračovat v roli Alice nejsem si 100% jistá že je to fakt a doufám že to je jen blábol no řekněte sami kdo pa by chtěl vidět RE4 bez naší Alice??? A teď si to představte 4. pokračování s našema hrdinkama od 1 dílu: Rain,Jill,Alice a Claire no to by si zombie rozmysleli jestli budou dál pustošit svět *1* Tak sem si trochu zafantazírovala, ale teď fakt doufám že 4díl neposerou....
  • lenullka

    Evil

    parádní film!! Milla je tam uplně skvělá!!!
  • Zajímavý filmik

    Ságu Resident Evil zbožňuju a dvojka mě uplně pohltila,nejky střílejda po zambíkách:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit