Přejít na výpis diskuzí

Ospalá díra

FILM 4.3.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chris Walken toho jezdce tam zahrál luxusně jsem se zamilovala... Lowe Hessian *14*
  • Je to úžasnej film!! A hlavně Johnny je tam krásnej-jako všude, samozřejmě:) Nejvíc se mi líbil ten konec; #SweetKiss ♥ Hmmm...
    No, prostě miluju :-)

    *14* *14* *14* *14*
  • Mě to straaašně moooc líbilo :) Johnny je tam nejlepší ale nejvíc se mi libila ta scenka jak se krcil v posteli a k nemu prisel Michael Gambon a Johnny rika ,,Ne vy to nechapete! Byl to ten bezhlavý jezdec! Byl bez hlavy!'' :D z teho jsme s kamoskou nemohli :D Pste Johnny is BEST!!!
  • lenniesenka

    ....

    Vážně skvělý film. A ty Johnyho nástroje.no co dodat však jste je viděli:D i když jsem tento film viděla už víckrát pořád se nemůžu zorientovat v těch jejich jménech..Van Garett,atd...:D No nejlepší je ten úsměv jezdce na konci!!!:DRozhodně mě konec překvapil, vubec jsem do poslední chvíle netušila kdo jezdce ovládá.
  • jackie28

    NEJLÉÉÉPŠÍÍÍ <3

    tenhle filmík je fkt luxusní....peckovej... <3 Johnny je tam the best...
  • xxx

    sem viděla už nejmíň stokrát a nikdy mě neomrzí...úpe nejky filmek *14*
  • Super

    úplně ten nej filmík. Nejvíc se mi líbilo, ja Johnny na konci omdlel. *1*
    • ASI TAK ♥ ;-)
  • KVALITA

    Pravě jsem na
    to dokoukal.. a můžu říct přesně mího gusta.. velmi zpletita zápletka.. prostředí filmu víc než okouzlující a zárověn děsivé.. zapadla vesnička sleepy hollow zahalená v mlze ranneho novověku +the best Johnny Depp best J. Depp

    KAŽDOPÁDNĚ DOPORUČUJI!!!! Po dlouhe době film co jsem mohl vidět a takto kladně ohodnotit ..neškodí mu na tom ani jeho stáří10let *3*
  • nikollekk

    krásný =)

    Tenhle film sem viděla teprve včera, ale jako fakt mě uchvátil..nádhera.. :) a ten Johnny tam..:) ooo :D:D
  • larita

    Ospala dira online

    Ahojky lidišky...nevíte někdo nějakou stránku kde bych mohla tenhle super filmik zhlednout a zadarmo... předem díky ze odpovědi
    • na Playfilm.cz :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit