Přejít na výpis diskuzí

Odložené případy

FILM 1.6.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj mám dotaz nevíte jak se jmenuje dik odložených případů kde je holka která vypadá jako kluk. Její kamarád má jet závody s někým v autě. Ona do auta něco nalije a díky tomu vyhraje. V tu chvíli se stane oblíbenou. Pak se na ni ten kluk nějak vykašle z důvodu že se pohádali a zase ji všichni šikanují. Neví někdo prosím co je to za díl? :-) diky moc všem
  • Ahojky jenom jsem se chtěla zeptat jestli nevíte jak to bude s osmou řadou...tedy jestli vůbec bude...ale ta sedmá skončila divně :(.... Je to můj nejoblíbenější pořad *14* *14*
    • Asi tě nepotěším, ale vypadá to, že televizní stanice CBS seriál Odložené případy odpískala, poslední řada běžela v roce 2010.
  • chlapec v bedne

    Cauky...ted v pondeli v podvecer daval dil s nazvem Chlapec v bedne...nevite nekdo jak to skoncilo prosim??:( asi 20 minut pred koncem jsem musela neco zaridit a tak nevim jak to skoncilo :(
    • Zemřel na horečku protože neměli v té době žádný léky na to tak ty Jeptišky nemohli nic dělat a odvezli ho do toho lesa kde ho dali do bedny jeho matka byla jedna z těch Jeptišek vzala ho na Elektrošoky aby přestal zlobit aby už si ho vzala nějaká rodina :)ale boužel nevyšlo to jak chtěla
    • lily39

      Re: chlapec v bedne

      nepamatuju si to presne, ale ten kluk byl snad synem jedne z vychovatelek, a jelikoz porad zlobil, tak ho odvezli do nemocnice, kde mu chteli pomoct, ale snad u nej pouzili elektrosoky, ktere neprezil, a na konci ho nechali v krabici nekde na poli, myslim..
  • postava

    Ahoj nevite nekdo kdo hraje tuto postavu Mikea Donleyho? je to v sedmy rade v 11 dile ... dil se jmenuje Vojak, jak se patri. Dekuji
    • lily39

      Re: postava

      Jamie Martz ... Mike Donley '05
      jinak informace o dílech, postavách a hercích najdeš na www.imdb.com - filmová databáze - pod názvem Cold Case
  • díl

    Ahoj lidi jak se prosím jmenoval díl ve kterým: jedna holka měla kamaráda u kterýho si myslela zhe ji odveze pryč ale on ji zavezl k baráku kde ji jeho otec znásilnil a pak nakonec i zabil ?...je to už asi z dřívějších řad..Děkuji za opdověd *3*
    • lily39

      Re: díl

      Jestli máme na mysli ten samý díl, tak jde o 23. díl 1. řady s názvem Lovers Lane - Ulička milenců.
  • lily39

    Možnost spolupráce

    Zdravím fanoušky seriálu Odložené případy! Kdo byste měl zájem spolupracovat na mém blogu o tomto seriálu, zajděte na www.coldcase-site.blog.cz, kde se můžete v komentářích k článku "Hledá se spolupracovník" přihlásit. Snad se mi prostřednictvím této stránky podaří někoho sehnat*3*
  • Díl

    A ještě k mému dotazu, tady je odkaz na závěr toho dílu tak mi prosím někdo pomozte... děkujuuu
    http://www.youtube.com/watch?v=N7 D3QCW4GPE
  • Díl

    Ahojík, nevíte jak se jmenuje ten díl o tom klukovi baleťákovi? jak ho zavraždil jeho bratr? :D
    • Re: Díl

      u tohoto dílu jsem fakt brečela.. *9* chudák kluk..ještěže to je jen seriál..:)
    • lily39

      Re: Díl

      Je to 17. díl 4. řady - Přísun, krok (Shuffle, Ball Change)..více o seriálu najdete například na mém blogu coldcase-site.blog.cz *3*
  • Pomozte prosím :)

    Ahoj, potřebovala bych prosím vědět jak se jmenuje díl ve kterém hraje Taylor Handley. V tom dílu jeho postavu zabijí, když stopuje myslím, ten vrah ho donutí napsat dopis na rozloučenou, pak ho pohřbí za živa. Kamarádka si herce oblíbila a nemůže si vzpomenout jak se díl jmenuje. Kdyžtak moc díky *3*
    • lily39

      Re: Pomozte prosím :)

      Je to dil ze treti rady s nazvem One Night - Jedna noc..vice o dilech najdete treba na www.imdb.com nebo www.wikipedia.org
  • lily39

    Podpořte natočení 8. řady!

    Právě nám skončila sedmá řada, a přichází rozhodování, zda natočit osmou řadu. Pokud chcete pokračování Odložených případů, podívejte se na můj blog WWW.COLDCASE-SITE.BLOG.CZ, kde najdete různé odkazy k podpoře natočení 8. řady seriálu *3* I váš názor se počítá, čím více příspěvků, tím větší naděje, přidejte se *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit