Přejít na výpis diskuzí

Návrat do ráje

FILM 22.5.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíte někdo jak se jmenuje skladba, kterou hrají jako ústřední melodiiv první řadě. Je v ní úžasný klavírní doprovod.
  • princ Amál

    Ahoj,tento film se mi strašně moc líbí *14*
    nevíte náhodou kde bych mohla najít životopis prince Amála = Robin Ramsay
    *7*
    Děkujíí za odpověď
  • salsahiphop

    od tohoto pátku...

    ...dávají dopoledne reprízy...na čt1
  • Koupím DVD seriálu

    Prosím nevíte někdo kde by se sehnalo DVD seriálu Návrat do ráje v češtině? Stačí první řada. Díky moc.

    Monika
    • atraktivnia

      Re: Koupím DVD seriálu

      díly tohoto filmu i seriálu najdete na ulozto.cz zdarma ke stažení !
  • soliter

    Dennis 2

    V první řadě ho jako malého hrál někdo jiný,herci z druhé řady tu někteří napsaní ani nejsou jen herci z první.Díky za super fotky jsi skvělá!! *15*
  • klarissa

    Denise hraje..

    ..Peter Cousens(tady v hercích je uveden Jayson Duncan),už jsem našla nějaké jeho fotky! *1*
  • soliter

    Dennis

    Prosím nemáte někdo fotografie herce který hrál v druhé řadě Dennise Harpera?Dala jsem sem jednu z té doby jinou nemám.Byl to takový skvělý rošt'ák s dobrým srdcem.Na jeho dialogy v seriálu jsem se vždy těšila...Navíc měl nádherné vlasy.Na konci ho bráška ostříhal uplně nakrátko...Bylo mi ho líto.Byl jak opelichaný králíček. *5*
  • soliter

    Chelsea

    Díky za nádherné fotky!!! *15*
    • chelsea22

      Re: Chelsea

      za málo,ještě nějaké přidám! *1*
      • soliter

        Re: Re: Chelsea

        Díky jsi skvělá! *14*
  • soliter

    Fotky

    Pokud někdo máte fotky z tohoto nádherného seriálu nestyd'te se a dejte je sem.Díky!! *14*
  • spagetkaa

    Diskuzní klub :)

    Ahojky všem fandům seriálu :)

    Na http://www.lapiduch.cz/klub.php?klu b=navrat_do_raje jsem založila klub o tady tom seriálu, tak pokud máte chuť nějak víc o něm pokecat, budu moc ráda, když mrknete *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit