Přejít na výpis diskuzí

Na vlásku

FILM 20.2.2011 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    animáček😎😎😎

  • MartinDyntar

    pěknej animáček😇

  • Jednoduše- super film
  • No tak to je bombová pohádka fakt úžasná a ty hlášky mě se nejvíc líbí hláška - LOCIKA: co jsi zač a jak jsi mě našel ? EVŽEN: ehm Nemám panno zdání kdo jsi či jak jsem tě nalezl a však povím ti jen - Čau jak to dáváš ? Já jsem Finn Rychlík jak ti jde kačenka. NO tak to mě prostě zabíjí *1* a nebo EVŽEN: hele Bloncko LOCIKA: Lociko! EVŽEN: Nedám si. *1* no tak to je moc *1* Fakt všem doporučuji se na tuto pohádku podívat fakt klidně i dospělákům pač pokud máš rád komedie je to to praví *1* *1*
  • Ahoj, lidi.
    Prosím vás, nevíte kdo česky dabuje Na vlásku..? Třeba kdo dabuje Lociku atd.
    • Locika- Ivana Korolová
      Evžen- Vojtěch Kotek
      Matka Gothel- Helena Vondráčková
      Dál už to asi nedám, vím, jen hlavní role.. *3* *3*
    • Ivana Korolová dabuje Lociku *4*
  • p.petulkaa33
    kéžby taky dávali na vlásku 2 *9*
  • cajushka

    dabing

    No... abych pravdu řekla... viděla jsem trailer s českým dabingem a taky jsem slyšela pár českých předabovaných písniček a musím říct, že originálu se to opravdu nevyrovná... *9* Ovšem to asi žádný český dabing, že... *1* *15*
    • Re: dabing

      to je fakt *4* *5* *5* *5*
      • Re: Re: dabing

        patriko mas pravdu *14* *16* *15*
  • cajushka

    dabing

    No... abych pravdu řekla... viděla jsem trailer s českým dabingem a taky jsem slyšela pár českých předabovaných písniček a musím říct, že originálu se to opravdu nevyrovná... *9* Ovšem to asi žádný český dabing, že... *1* *15*
  • DVD

    DVD by u nás pravděpodobně mělo vyjít 18.5. *4*
  • -leni-

    ?...

    Ahojíík lidičky nevíte někdo kdy to vyjde na dvd a nebo kde se to dá sehnat česky? díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit