Přejít na výpis diskuzí

Muži v říji

FILM 28.3.2012 
1 příspěvek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu podprůměrné....
    Čekala jsem od tohoto filmu opravdu více - více vtipu, zábavy, inteligentních myšlenek, poutavějšího děje, lepší herecké výkony atd.. Nakonec jsem byla rozpačitá a znuděná už v prvních minutách děje.. Ale měla jsem výdrž a vydržela až do konce napnutá, že snad konečně nějaká ta zábava UŽ KONEČNĚ začne a děj se rozběhne,protože jak se říká, naděje umírá poslední. S dalšími ubýhajícími minutami mi však bylo jasné, že moje naděje mohu poslat někam /.../, protože film nezachrání ani pár dobrých herců a ani pár jakštakš vtipných dialogů a scének. Jinak "kolotočářský" hluk mi v průběhu filmu velmi vadil, byl rušivý a nervující /nebylo přes něj slyšet ani herce/. Jinak nechápu, proč byli do filmu obsazeni Vietnamci, když to bylo hlavně o Moravě, nejsem rasista, ale cpát vietnamské stánky se "šišlajícími" obchodníky a jejich příšernou hlučnou muzikou do filmu, kde se ukazuje celkem dost moravský folklór, to už bylo opravdu nad moje síly a poslední hřebík do rakve tomuto snímku..:-/ Že máme vietnamské obchodníky tady u německých hranic, to je celkem logické, ale proč je proboha cpát do filmu kamsi na Moravu..:-o Mimochodem "kult" žlutých obchodníků se stánky je už dávno přežitek a celkově je to již dávno pasé... Přehnané sebevědomí vietnamské moderátorky akce "MS ve vábení jelenů" mě velmi udivovalo..:-o Asi by naše české herečky takové "velké" role nezvládly, že.:-/ Mno, tak za snahu pane režisére Roberte Sedláčku vám tohle dílko ohodnotím /přemrštěnou/ známkou 5/10. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit