Přejít na výpis diskuzí

Moulin Rouge

FILM 4.3.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakt dobrej film .nejlepší na tom je že to je podle skutečnosti .Moulin Rouge je pro mně víc dojemnější než Titanic
    • Pre mňa Titanic . Titanic a Moulin Rouge sú moje 2 najoblubenejšie filmy :) *14* *14* *14* *14*
  • tyret

    The best!

    Neexistuje krásnější film.
  • sweet_terule

    !UPOZORNĚNÍ!

    DOPORUČUJI NOVÉ FÓRUM PRO TENTO FILM http://www.lapiduch.cz/klub.php?klu b=moulin_rouge_movie
    Zapojte se do tvorby! *14*
  • Nádherný film bohužel končí smutně

    Moulin Rouge je nádherný film.obsazený celebritami:Nicol Kidman,Ewan McGregor,Nádherně propojeným film s Pařížskou čtvrtí Montmartre,kde stojí Moulin Rouge(Červený mlýn)Christián se zamiluje do Satine ale jejich lásce v cestě stojí nelítostný Vévoda,který neváha Christiána zabít jen aby získal Satine.Ale Satine se zmocnila moc silnější než láska než nenávist než život.... Nádherné písně Show Must Go On(Queen),Like a virgin(Madonna) a další... V Paříži jsem byl a Moulin Rouge jsem viděl na vlastní oči :)Nezapomenutelný zážitek.... *3*
  • moulin

    Ahoj chtela jsem se zeptat,tenhle filmek jseš zatím nevidela ale vím že 6.3 bude hrat na prime a tak sem se chtela zeptat jestli v tomhle filmu nekdo umře,??? *14* *9*
  • moulun rouge

    tento film znám snad už nazpaměť =) je to nejlepší film jakej jsem kdy viděla, i když ho uvidím posté tak si posté zabrečim...... Ewan je prostě dokonalej a Nicole byla skělá!! Prostě nejkrásnější film kterej sem viděla a tajten názor asi i po shlédnutí tisíce jiných filmů nezměním.... *13* *15* *14* *14* *14*
  • masno

    fakt good

    Ten film je boží. Ale nejvíc Ewan! *14*
  • alexsro

    ...

    Já ho taky moc miluji a proto jsem si ho stáhla do kompu takže jestli se o to zajímáte tak mi napište na e-mail 23.5.1992@seznam.cz *1*
  • majda005

    El Tango de Roxanne

    Miluju tento film !!!Nejvíc se mi tam líbí El Tango de Roxanne!!Sama tento tanec ráda tančím a tenhle film mi dal inspiraci na některé pozy a kroky.
  • Pěkný film

    Tenhle film je moc pěkný, doporučuji každému, komu se tenhle styl líbí. Má nádherný děj, krásné písničky a je dobře natočen. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit