Přejít na výpis diskuzí

Moonwalker

FILM 4.3.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evicicek22

    Kde?

    Prosím, kde se na ten film můžu kouknout? Už jsem ho hledala tisíckrát, ale našla jsem maximálně nějaký sestřihy... *9*
    Díky E.
    • misuleee

      Re: Kde?

      na ulož to to je na stáhnutí :) a na titulky.cz si stáhni titulky *4* *4*
  • Dokonalý film

    skvělý film... zábavný, napínavý, smutný, dojemný...a ještě ten michael *14* *14* já jsem u toho brečela a slintala po majklovi najednou *15* *15* *15* *15*
    • Re: Dokonalý film

      ale hlavně jak ho tam zkopali do břicha *9* *9* u toho jsem strašně brečela...
      a nejlepší je úsměv na konci speed demon *1* u toho vždycky šílím *15* *15*
      • misuleee

        Re: Re: Dokonalý film

        jooo anebo to mrknutí *14* *14* je to na konci po titulkách zpomaleně *14*
  • pavlys

    nejlepsi

    on je dokonalej tam je super neni co dodat .... je dokonalej .uzasnej klasnej milovanej.... sexy ..... vzrusujici vse hezke jen o nem *14* *14*
    • zuzanka666

      Re: nejlepsi

      nejvíc je sexy *3*
  • zuzanka666

    MJ

    Mistrovské dílo Mistra MJ *14*Miluju ten film *14* Hlavně to jak tančí se Spikem a pak jak to vysvětluje tomu policistovi *15*
  • tea301

    nooo

    moonwalker má počet hlasů 1712!! pěkný ale chce to víc!! odeme má už 1000 hlasů tak taky hlasujte!!!! *14*
  • tea301

    jůůů

    tenhle film je uplně úžasnej a on je tam tak krásnej je uplně dojemný jak chce zachránit tu holčičku to je uplně krásný!! já ho žeru!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajka52

    *

    Dokonalos!!! Krása!! On je tam nejkrásnější!!!!Tak úžasně se tváří!!! Aaaaa já ho žeru!!!! :-* :)))))))))) *14* *14* *14* *15*
    • pajusska007

      Re: *

      SOUHLASÍM:-*:-)ON JE VÁŽNĚ NÁDHERNEJ:-):-* *14* *14* *14* *14*
  • baluska1

    Jujky

    Krásnej film,hlavně že je tam Majkí
  • bambusak

    Moonwalker

    Vtipnej a pekněj film zároveň.Michaelovi to tam moc sluší. A ten jeho úsměv...ach *14* *14*
  • valkikulka

    ok

    vy te o tom ze bude hara mj *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit