Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • propadák

    čekala jsem od tohoto filmu mnohem víc. své příznivce si určitě najde,ale pro mě je to totální propadák. plus dávám akorát krajině, kde se film točil.
  • ancuska18

    Nic moc

    Nikoho se nechci dotknout, ale tenhle film se mi jevil jako pěkná hovadina. Pan Jiráček je sice moc hezký, ovšem to celkovou atmosféru filmu nezachránilo. Herecké výkony nic moc. Snad jen kostýmy, hudba a scenérie stojí za kapku uznání...
  • PEKNY HEREC

    mne sa paci velmi herec ktory hral tohto janosika je velmii pekny *3*
  • Nádhernej film..

    Bože tenthe film je tak nádhernej..Je drastickej ale poukazuje na to jak se prostě v té době žilo a jsem hrozně ráda že tresty smrti apod.už nejsou protože v kině při posledním snímku při zavěšování Jura Jánošíka jsem musela odejít protože mi ho bylo tak líto..Moc bych chtěla vidět natáčení tohodle filmu ale asi bych se moc bála *4* Mooooc luxusní film...A na hlavní roli vybrali toho nejlepšího herce..ta role mu moc slušela a byla až neskutečně přesvědčivá..Moc děkuju za ten krásnej zážitek *14*
  • cruelin

    nikdy

    Nechci se nikoho dotknout, ale mně se film absolutně nelíbil. První polovina mi přišla o ničem a druhá až moc brutální a nechutná. Tento film nikdy více!
  • dobrý

    super film!!! *1*
  • Diskuze na Lidech

    Ahojky. Pro fanoušky tohoto filmu je na lidech založena diskuze Jánošík. Pravdivá historie. Zatím tam jsou dva lidi, tak se prosím dyžtak připojte a podělte se o své zážitky. *3* *4*
  • maki14

    Bomba filmík =D

    bestovej fim a pěknej herec...mooc doporučuju... *14* *14* *1* *15* *4*
    • Re: Bomba filmík =D

      Ten herec který hraje Jánošíka je upe LOVELY *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit