Přejít na výpis diskuzí

Interview s upírem

FILM 4.3.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle film mě vážně zaujal a pro mě je to nejlepší film s upíry. Ze začátku jsem Lestata (Cruise) nesnášela, ale pak mi přišel totálně k sežrání *14* *14* *14* Brad Pitt se na svou roli hodil také bezvadně A Kirsten Dunst byla vážně skvělá malá upíří slečna *3* Ale i Banderas jako elegantní upír mi přišel skvělý.Pobavil mě tedy ten konec, to jsem vážně nečekala *12* Tento film prostě zbožňuju!
    • kirushka97
      Úplně přesně :3 *14*
  • kirushka97
    Awwwwww *14* *14*
    Nečekala jsem, že mě to takhle moc vezme *14*
    Miluju upíry *14* Tenhle film se stal mým nejoblíbenějším :3
    Tom je jako upír úplně neodolatelný. Dost mě vzalo, když ho poprvé "zabili" ale jak se vrátil v té hrozné podobě bylo super :D
    Úplně skvělý film, doporučuji všem. A zvláště pak, když milujete upíry stejně jako já *14* *14*
  • Super film,opravdu jsem nečekala že mě tak vezme *4* .Miluju upíry *14* .
    • kirushka97
      Přesně *14* *14*
  • Tom cruis

    jsem naprosto unešená z Toma Cruise :D je tam strašně charismatický a nevím jestli jenom já to slyším nebo mi to tak připadá ale připadá mi že má zajimavý přízvuk :D jsem se do něho v téhle roli zamilovala :D
  • domcaa

    Zvláštní

    Tenhle snímek je dost působivý...když skončil...Neměla jsem porozumění jelikož jsem si řekla, že konec byl teda pěkně ,,pitomej". Přemítala jsem jestli mám vůbec dostatek životních zkušeností a inteligence abych pochopila význam toho filmu...A já sama do dnes nevím jestli jsem ten význam našla nebo jsem si jen našla odpověď, nejpravděpodobnější která se vyskytla...Vidím to jako odstrašující příklad a životopis, který říká jak je ten ,,nejčernější z darů" vrtkavý. Chvíli jste hrdí na to co jste a poté už nechcete ani minutu snášet to utrpení a říkejme tomu doživotní zatracení a chcete zemřít, ale má to háček. Nikdy neumřete a pak zjistíte, že to je prokletí. Jo, no fakt sem přemýšlela a kam jinam ventilovat své názory. Takže jsem došla k závěru, že než se stanete ,,upírem" měli byste si to pořádně rozmyslet protože to nikdy neskončí. No dodatek k hereckým výkonům...Herecké obsazení - pro mně, mladistvou moderní doby a obyvatelku konzumní společnosti bylo skvostné tudíž bych vynechala knižní výrazy a vyjádřela se přesněji...Pitt je v tom filmu fakt kus, ale toho si asi všimla každá jak tu tak čtu. Takže dopadlo to zvláštně ale přece jenom jak by to asi mělo dopadnout jinak.
  • RE: ....

    Film s nejzvláštnější kombinací obsazení který jsem dopoud viděla. Nikdy by mě nenapadlo že to na mě dokáže tak zapůsobit. Film mě dost chytnul a musím říct že je to muj nejoblíbenější upírský film. *3*
    • narzis

      Re: RE: ....

      presne,naporosto s tebou sohlasim,ale víc se mi libilo hereckeho podani toma cruise nez brada pitta.....
      jinak moc se mitam libila i kirsten dunst,jsem myslela ze ten film bude novejsi,tak z roku 2000 vic ale vida,tento film byl vytvoren roku 1994 ?o rok mladsi nez ja,wow nemuzu si ten film vic vynachvalit,podle me,byl tento film v ty dobe velice uznavany,alespon mi to tak pripdane. *3*
  • downald

    nevíte kde bych si ten film mohla stáhnout v 3gp nebo aspoň v avi
    • jjannissekk
      Na Uložto.cz najdeš všechno!
  • q.catherine

    :-)

    Pitt s Cruisem o.k., ale kam se pánové hrabou na Banderase!! Ten je prostě neodolatelnej a elegantně nonšalantní i jako upír *14*
    • Re: :-)

      Jak tak čtu každá máte odlišný názor xD..no já nemám moc ráda ani jednoho z nich a Toma už vůbec ne, ale v tomhe filmu mu to tam s těma dlouhýma vlasama tak sekne že jsem měla místama nutkání skočit do televize a pak rovnou na něho *14* xDD(se mi nedivte jsem vysazená na upíry xD) *1* *1*
    • doris

      Re: :-)

      ou to je svatá pravda. Ale taky musim uznat,že já Pitta nemám moc v oblibě, ale tady na tuhle roli sedl fakt grandiozně.
  • cobra11

    Miami

    Mě se líbí v tomto filmu Brad Pitt *14* *14*
  • Bezva filmík

    Tenhle filmík mám fakt ráda *14* *14*
    • Re: Bezva filmík

      Krásnej tajemnej výpravnej film hotové umělecké dílo *4* *3* *4*
      • Re: Re: Bezva filmík

        Souhlas :) Miluju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit