Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cedric je nejhezčí *14*
  • love007
    nejsem fanda HP, ale líbí se mi jak Helena Bonham Carter hrály Bellatrix
    tak ta byla vážné skvělá! :)
  • lynette
    Zajímavé:
    Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.
  • Danovi dlouhý vlasy sluší :) *3*
  • antidicaprio

    Web-prosba

    Mohla bych mít prosbu? nemáte někdo odkaz na něakou stránku o novinách z HP ,nebo přímo o Severusi Snapeovy(Alan Rickman) Kromě : alanrickman.cz a snapeova.blog.cz(tyto stránky mám očíhlé.Obecně,bloguji několi let,takže adresy končící blog.cz většinou znám.)
    Nezáleží na tom,v jakém jazyce stránky jsou..budu ráda za cokoli.Kdyžtak se prosím ozvěte na dark-dragon.blog.cz (tam trávím nejvíce času) děkuji. A omlouvá se,že tady spamuju..fakt už jsem toho prošla hodně a nic pořádnýho jsem nenašla.
    • sabusa.a
      http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277?sk=info ,,,
  • Pytloun

    nevíte někdo,kdo hrajo Luda Pytlouna ?? dík :)
  • HP4

    Strašně ořezaný od knížky. Např. věděli ste,že ten Žaberník dal Harrymu místo Nevilla Dobby, kterej tam pracuje?
    • anyxx

      Re: HP4

      jéžiš marja pano jo vim to no a co????neni to jedno??????????bože
      • jackie28

        Re: Re: HP4

        to je fkt nechápu proč se ty detaily tak řešej *1* *1*
  • pawlinkalice

    CEdric digorry

    Cegdric je na tom filmu to najlepse!
    • kaulitz.boy

      Re: CEdric digorry

      no jo strašně dokonalej ... jen kvůli tomu že ho milujete ze stmívání ... *16*
      • jackie28

        Re: Re: CEdric digorry

        to teda nene ve stmívání se mi nelíbí tak je vošklivej...v Potterovi mu to sluší a v reálu je taky pěknej
        • Re: Re: Re: CEdric digorry

          Já s tim taky nesouhlasim, v Harrym byl takovej roztomilej a úžasnej, ale v tom Stmívání atd. je děsnej, teda to zase přehánim, ale už se mi tam tak nelíbí, v Harrym byl rozhodně hezčí
          • Mě se Robert Pattinson líbí nejvíc jako Cedric Diggory a ve Twilight sáze mu to nejvíc sluší v Rozbřesku.A ještě se mi líbí ve filmu Nezapomeň na mně
    • jackie28

      Re: CEdric digorry

      jj Ced je na tom nej *14* úpa nejvíc klááásnej a ten jeho úsměv,jééé *14* škoda jen že ho tam zabijou *9* já u toho brečela *9*
      • anyxx

        Re: Re: CEdric digorry

        :D:D:D ty seš tele *1*
        • jackie28

          Re: Re: Re: CEdric digorry

          no a co?jen necitlivý stvoření u toho nebrečej *1*
  • čau

    Čau,Harry Potter má velice dobré všechny díly ale tento je můj druhý nejoblíběnější po Harry Potter a tajemná komnata. Doporučuju taky si přečíst knížky. Tak zase Čau
  • Daaanieel :]

    Hezký díl HP *3* _Není můj nejoblibinější,alee paráda..! *4* *14* Tady sluší Danielovi vlásky..Strašně moc,ještě + 3. díl tam neměěl ses třih podle hrnce *3* Ale takový načepířený..Jak říkám,máá prostěě úžaa vláásečky.. *14* *14* *4* *3*
    • petr

      hustý
      ale škoda že zabyly Brumbála

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit