Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to vazne uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeej film
  • lynette
    Zajímavost:
    Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.
  • sabusa.a
    http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277?sk=info
  • HP1

    Moc hezký film, když jsem ho viděla poprvé, byla jsem ještě hodně malá, takže jsem si z toho moc nepamatovala, ale mamka mi později řekla, že mě Harry Potter zaujal a od té doby jsem první díl viděla opravdu hodně krát...je to začátek všeho, takže je asi nejlepší, ale i ostatní díly jsou skvělé...už se těším, až bude v kinech sedmý díl *14*
  • Ahoj

    Ahoj první díl si vyžádal výborné herce stejně jako ty ostatní díly. Nikdy nezapomenu na to jak jsem to viděla poprvé- Knihy jsem přečetla dřív a pak až jsem zhlédla filmy. Pětka se knize liší asi tak jako šestka-dost.Jednička je stejná,dvojka má odlišný konec,trojka se liší jen malinko a čtyřka je skoro na chlup stejná. Osobnosti.cz jsou super že jo? Tak čau
  • vampire-of-mattel

    ...

    1. díl zůstane vždycky tím nejlepším =)
    • nejfaninka

      Relikvie smrti

      Dnes je premiéra hrra potter relikvie smrti 2 část jak já se na to těšimmmmmm xDDDDDDDDDDDDDD
  • tmrachel

    ahojky všem

    Ahojky lidičky,
    chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo zajem o sbirku Harryho Pottera, jetli jo ozvete se na tmrachel@seznam.cz. . .papa
  • hezké,...

    velmi pěkný film, podle mého názoru nejhezčí ze všech *4* *4*
  • roselafendo

    HP

    Nádhernej film, věrně se drží knižky. Columbus a další odvedli skvělou práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit