Přejít na výpis diskuzí

Hancock

FILM 17.6.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Superhrdina,který kleje,pije alkohol a spí na lavičce,kde usnul poté,co se opil-to je Hancock.Kromě toho ničí své okolí svou supersilou a způsobuje mnohovysoké ztráty v penězích.Takový hrdina v podání Willa Smithe tu ještě nebyl!
  • ThePiskoz
    Tenhle film je opravdu skvělý. Myslím, že Will ani jiné filmy nehraje. Super hrdina který nějak nepotřebuje zachránit lidi, to tu ještě nebylo. Špageti mám taky rád, takže další věc kterou mohu pochválit. Na filmu mě nejvíce zaujal příběh a zpracování triků. DOPORUČUJI!

    Můj názor! :)
  • Hancock

    Hancock je výborný vfilm.Nedávno jsem ho viděl.Will Smith je tam super.Dokonce si myslím,že je to jeden ze Smithových nejlepších filmů.Kdo ho neviděl,neuvěří.Scifi film Hanckock mě dostal!
  • mort13

    hancock-Will Smith

    parádní film těším se na dvojku.jiný herec by to líp nezahrál tu roli
  • pickwick

    !!

    rozpočet : $150 million otvírací víkend : $66,000,000 tržby celosvetove : $624,100,956 *5*
  • pickwick

    supeeer

    Heeeej film je uplněěě supeeeer!!*14* Uplně z něho nemožu....will je nádhernej...aaaah.... *14* *14* *14* tyjoooo..jeden z nejlepších filmů!!
  • ane

    super

    film byl skvělý *3* Will Smith opět nezklamal,jeho hůmor opravdu jedinečný *1* *3*
    • Re: super

      zítra na ten film jdu, už se nemůžu dočkat! Will nej. herec na světě *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit