Přejít na výpis diskuzí

Faunův labyrint

FILM 19.1.2008 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Faunův Labyrint

    Když jsem četla recenzy tohoto filmu v jediném časopisu, který odebírám, tedy v PREMIERE, jevil se mi "Faunův labyrint" opravdu jako pohádka pro dospělé. Nedoporučovala bych ho nikomu, komu ještě nebylo 15, neboť ve mne zanechal silného dojmu. Zajímavý nápad, fantastické provedení, žádné slavné hvězdičky, ale přeci jen: Fantasy náměty by se nejspíše neměly míchat s těmi válečnými ze světa lidí...I když jak nám tohle provedení dokázalo, i tohle někdy jde...
  • ušel

    Mě se tento film moc nelíbil. nemám ráda války a většina příběhů byla v ní...Neníto film na který bych mohla koukat znova protože mě zaujal a bavil mě...Vám co se film líbil názor neberu, každý má jiný vkus!!! *3* *9* *3*
  • tinytot

    =)

    Tenhle film mě opravdu nadchnul.
    Spojení války a fantasy, dětské fantazie a reality.... nádherný film =)
    Konec, který je v realitě smutným a v "tom druhém světě" dobrým se mi také líbil... :))
  • javancurova

    labyrint

    Moc krasny film,ktery je tak trochu desivy *15*
  • ferrerrka

    ...

    už je to dýl,co jsem viděla tenhle film,ale abych řekla pravdu,tak nemám tu odvahu se na něj kouknout znova:)je tak úžasnej,ale tak strašně depresivní a strašidelnej,že nevím jestli tu odvahu někdy najdu,ale byl krásnej:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit