Přejít na výpis diskuzí

Divoký Bill

FILM 15.2.2012 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela nezáživné....
    Pár knih jako dítě kde byla postava Divokého Billa a jeho kumpánů vylíčena jsem si sice přečetla a bohužel musím říci, že ty knihy mě bavily mnohem více než samotný film. Z tohoto životopisu či spíše pokusu o western jsem hodně rozčarovaná. Přes zvučná hollywoodská jména i dobré herce mě film fakt hodně nebavil a k smrti nudil, že jsem si myslela, že umřu dřív, než James Butler Hickok alias Divoký Bill. Děj byl opravdu táhlý, nudný, zmatečný. Současnost /barevně/ se sice prolínala s minulostí /černobíle/, nicméně film postrádal jakousi dynamiku a to nevyjádřitelné cosi, co dokáže udržet diváka téměř bez dechu po celou dobu sledování u filmu. Pokud je mi známo, nečetla jsem nikdy nic o tom, že by Divoký Bill prosouložil s Calamity Jane část svého života, to byla taktéž nějaká dosti velká dezinformace. Ani ten sex tento "skvost" nepozvedl ke kategorii filmů, které by se stali filmovým hitem na desetiletí. Režisér měl jistě dobrý záměr, ale nějak se mu to hodně nepovedlo. Je docela smutné, že z celého filmu si nejvíce pamatuji pouze skupinku pomalovaných Čejenů v čele s jejich "vyšperkovaným" a vznešeně vyhlížejícím leaderem. Což je dosti málo. Takže hodnotím známkou 5/10.
  • Zajímavosti -
    Lokace natáčení:
    Warner Studios Hollywood v Hollywoodu (Kalifornie, USA).
    Warner Bros. Studios, Burbank v Kalifornii.
    Studio Melody Ranch Motion Picture.
    Universal Studios.
    Angeles National Forest (národní les) , u Los Angeles, Jižní Kalifornie, USA.
    Big Sky Ranch / Pacifik West Land Company.
  • Hláška z filmu -
    James Butler Hickok alias Divoký Bill: ,,Na cizí klobouky se nesahá.“

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit